Dítě přítele mi dělá naschvály

Tarbon
26.3.17 20:11

Dítě přítele mi dělá naschvály

Ahoj, prosím o radu, jak zvládnou mou situaci. Mám přítele který má z prvního manželství dvě děti starší holku a mladšího kluka. S holkou vše ok máme de rády. Kluk má 6 let, jezdí k nám co 14 dní na víkend a dělá mi naschvály. Nemá mě rád. Respektive že začátku mě miloval. Byl rád že si s ním hraju, když přijel skákal mi kolem krku,, jupiiii Lenka přijela,, a i jeho bejvalka říkala tchyni že mě mají děti rádi… Jenže to ona asi nemohla přežít a najednou je malý jak vyměněny, nepodíva se mi do očí a najednou fungujeme tak že když s malým hrajeme černého petra a on prohraje kopne do mě. Na vánoce jsem s ním vytvářela vánoční ozdoby což se mu líbilo když jsem řekla že teď jdeme uklidit protože je jehličí všude řekl mi ze jsem si to vymyslela já tak asi to uklidim. Venku štěká pes reknu mu ať je ticho a o začne řvát stěkej dal stěkej dal. Chci ať si umyje ruce po záchodě on se mi na to může vykašlat. Jdeme hrát člověče nezlob se a on,, chci ať Lenka prohraje. Lenka musí prohrát,, maminka má lepší auto než ty Lenko, maminka dělá ty koláčky líp. A na to já mu řeknu jen že má šikovnou maminku. Ale popravdě ho za to co mi dělá začínám nenávidět i když on za to nemůže. Nevím jak se k němu chovat. :roll: jestli to přejde…?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8904
26.3.17 20:16

Nepřejde, přítel se k tomu staví jak? Nebo to starší dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
26.3.17 20:20
@Tarbon píše:
Ahoj, prosím o radu, jak zvládnou mou situaci. Mám přítele který má z prvního manželství dvě děti starší holku a mladšího kluka. S holkou vše ok máme de rády. Kluk má 6 let, jezdí k nám co 14 dní na víkend a dělá mi naschvály. Nemá mě rád. Respektive že začátku mě miloval. Byl rád že si s ním hraju, když přijel skákal mi kolem krku,, jupiiii Lenka přijela,, a i jeho bejvalka říkala tchyni že mě mají děti rádi… Jenže to ona asi nemohla přežít a najednou je malý jak vyměněny, nepodíva se mi do očí a najednou fungujeme tak že když s malým hrajeme černého petra a on prohraje kopne do mě. Na vánoce jsem s ním vytvářela vánoční ozdoby což se mu líbilo když jsem řekla že teď jdeme uklidit protože je jehličí všude řekl mi ze jsem si to vymyslela já tak asi to uklidim. Venku štěká pes reknu mu ať je ticho a o začne řvát stěkej dal stěkej dal. Chci ať si umyje ruce po záchodě on se mi na to může vykašlat. Jdeme hrát člověče nezlob se a on,, chci ať Lenka prohraje. Lenka musí prohrát,, maminka má lepší auto než ty Lenko, maminka dělá ty koláčky líp. A na to já mu řeknu jen že má šikovnou maminku. Ale popravdě ho za to co mi dělá začínám nenávidět i když on za to nemůže. Nevím jak se k němu chovat. :roll: jestli to přejde…?

Paráda, on tě nemá rád a ty ho začínáš nenávidět…jeho rodiče nejsou spolu kvůli tobě? anebo ses s přítelem poznala až byl rozvedený?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tarbon
26.3.17 20:22

Přítel tvrdí, že ho to přejde až bude starší, že ho změní škola, že si musí zvyknout atd…a že jsem zaujata… Jakoby to neviděl nebo co. Je to jeho dítě chápu ale přece není slepý a hluchý. Někdy mi přijde že je. Bojí se aby k nám nepřestal jezdit tak mu na to ani niv neřekne. Takže do mě kopne a nikdo ho nenapomene nic.. už to trvá dva roky… :roll: starší dítě říká že je blbý a nemám si ho všímat. Je spíš na moji straně… Ale to.moc nejde si toho nevsimat.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Tarbon
26.3.17 20:23

Ne kvůli mě ne. Ona si našla jiného a šla za ním a já s přítelem se poznala až tři roky po rozvodu právě.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Tarbon
26.3.17 20:27

A první půlrok skákal a ty jsi hezčí než maminka maminka je tlustá a mám tě rád protože si se mnou hraješ… A pak najednou otočka o stoosmdesat stupňů… Určitě v tom hraje roli jeho matka

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4407
26.3.17 20:27

Asi jedinym vychodiskem je, aby to vyresil bud pritel, nebo jeho byvalka.
Z toho, co jsi psala, to vypada, ze byvalka byla rada, ze mas s detmi dobry vztah? Nemohla by na malem (a na sve matce) zapracovat ona?

Edit: ted ctu tvuj dalsi prispevek. Tak asi ne, no. Nic s tim asi neudelas, jen zkouset byt mila dal, nebo at se pritel zkusi domluvit s ex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tarbon
26.3.17 20:32
@Limi123 píše:
Asi jedinym vychodiskem je, aby to vyresil bud pritel, nebo jeho byvalka.
Z toho, co jsi psala, to vypada, ze byvalka byla rada, ze mas s detmi dobry vztah? Nemohla by na malem (a na sve matce) zapracovat ona?Edit: ted ctu tvuj dalsi prispevek. Tak asi ne, no. Nic s tim asi neudelas, jen zkouset byt mila dal, nebo at se pritel zkusi domluvit s ex…

No myslela jsem že je řada ale pak se začalo dít toto… Ve finále začala dávat ultimáta že malého pošle jen když mu koupíme nějaký dárek atd…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1248
26.3.17 20:32

To vypada ze je naockovany od maminky ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4407
26.3.17 20:33

A ty jsi malemu tolerovala, ze rikal, ze jsi lepsi a hezci nez maminka? Zkus se trosku vzit take do ni, pokud ji to same opakoval doma. Zkus si predstavit, ze by neco podobneho rikalo Tve dite Tobe :-( Mozna to byl spoustec, mela jsi to zastavit a ted uz s tim tezko neco delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4511
26.3.17 20:36

Pokud programuje dítě matka, bude se to zhoršovat. Řešení je více času klučiny s vámi, protože pak bude mít větší možnost si tvořit názor nezávisleji. Jinak trpělivost a usměrňovat jako jiné dítě. Nerezignovat na výchovu. Ber to tak, že to dítě je oběť rozchodu, nemůže za to, pokud ho máte rádi, dejte mu pocítit jistotu a bezpečí bez štvaní proti matce, pokud má dobrý základ, mohl by to ustát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tarbon
26.3.17 20:38
@Limi123 píše:
A ty jsi malemu tolerovala, ze rikal, ze jsi lepsi a hezci nez maminka? Zkus se trosku vzit take do ni, pokud ji to same opakoval doma. Zkus si predstavit, ze by neco podobneho rikalo Tve dite Tobe :-( Mozna to byl spoustec, mela jsi to zastavit a ted uz s tim tezko neco delat.

Tolerovala? Já mu na to neřekla nic. Co jsem měla dělat? Říct mu ne maminka je hezčí? Ano příjemné by mi to nebylo ale z mojí hlavy to nebylo. On to řekl sám. A to bych určitě nedělala že bych ho očkovaná proti nové partnerce otce. Vždyť tím trpí ve finále jen to dítě

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2545
26.3.17 20:40

Moje dcerka taky začala žárlit na partnerku ex, když pochopila, že to není další osůbka na hraní, ale tátova partnerka. Bála se o svoji pozici, no tak už nedávala najevo svoje nadšení a trochu jí zatápěla. Nekopala do ní teda. Nikdo ji navádět nemusel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tarbon
@canaglia píše:
Pokud programuje dítě matka, bude se to zhoršovat. Řešení je více času klučiny s vámi, protože pak bude mít větší možnost si tvořit názor nezávisleji. Jinak trpělivost a usměrňovat jako jiné dítě. Nerezignovat na výchovu. Ber to tak, že to dítě je oběť rozchodu, nemůže za to, pokud ho máte rádi, dejte mu pocítit jistotu a bezpečí bez štvaní proti matce, pokud má dobrý základ, mohl by to ustát.

Více času s námi nepůjde. Jednou za čas má období kdy k nám ani nechce přijet tak ho nenutíme ani my ani ona.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
610

No… Co má to říct. Že je tam injekce od maminky si myslím, že je více než jasné. Žárlí na tebe. To dítě za to vlastně nemůže, věří matce. Ale také musí mít nějaké hranice, nemůže si dovolit vše. Pokud by byl na mě hnusný před hrou tak bych s ním prostě hrát nešla. Nelíbí se ti moje auto, dobře nemusíme s ním jed a hezky půjdeme pěšky. Ale kopnul by to mě jednou okřikla bych ho. Udělal by to podruhé a táta by nesazahnul tak bych mu prostě dala jednu po pr..deli moje nemoje. A příteli bych jasně vysvětlila, že ho sice chápu, že ho má rád, ale to neznamená, že tě bude fyzicky napadat nebo ti dělat naschvály. Navíc je to dítě a když uvidí, že se nenecháš terorizovat časem mu to dojde samo, že nepochodi. Udělat to manželův syn, že do mě kopne tak ho manžel zpucuje na dvě doby. U nás to bylo jednu dobu taky tak, tati půjdeme sami, tati tohle a tamto protože maminka zapracovala, ale manžel to nedovolil. A když to pak začal zkoušet na naše společné, že by bylo lepší ať tu není a nebo ji vyhazoval z vlastního pokoje a bral hračky, že tam nebude tak jsem prostě zařvala a bylo. A matinka si může z vysoká trhnout. Respektuji a toleruji hodně, ale odsud podsud. Když nezakročí chlap musíš si poradit sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama