Dítě se začalo bát lidí kolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 13:04
Dítě se začalo bat lidi kolem

Ahoj
Holky chi se zeptat jestli to má někdo podobné nechci to resit někde u dr atd…
Dcera měla 2 roky teď, se začala bát lidi jako dele se bojí cizích lidí ale nějak to neukazovala
Teď se schová za mě a řve že chce na ruce a řve do té doby než ji vezmu.
V autobuse se ani netočí dá hlavou bokem.
Někdy prostě nebojí a někdy jo
S tatínkem sama nechce jít nikam pořád mami námi
Takže už mi to leze na palici. Nenechá chlapa ani vozit například vozík v obchodě kde sedí ona.
Je na mě hodne fixovana :roll:

Reakce:
Diana69
Kecalka 390 příspěvků 06.03.19 13:19

Spíš je to mamanek,než velký straspytel :think:

pocker
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 06.03.19 13:28

Malej se bál cizích lidí a cizího prostředí do 3 let..pak to bylo dobrý a teďka v pěti letech se bojí zase. Nechce jít se mnou na nákup, nechce jít mezi děti na hřiště, nechce dokonce jet ani k babičce, nechce do školky..prostě nikde. Chce být jen doma nebo na zahradě a to je na palici :zed:

Origamia
Kecalka 259 příspěvků 06.03.19 13:29

U mého dítěte se zas v tomto věku začíná objevovat pud sebezáchovy. Docela mi tvůj popis sedí k tomu také, začínají si uvědomovat hodně věcí.

Mala.ještěrka
Kecalka 394 příspěvků 06.03.19 13:34

Našemu malému jsou taky dva roky a taky se začal bát. Dneska jsme byli na zahradě, já ve 30. týdnu seděla na bobku a plela záhon. Přes plot na nás zavolala sousedka, malej vystartoval k mamince „do bezpečí“, napral mi to tou svojí tvrdou kebulí přímo do zubů a ještě mě povalil na záda. Musel to být pohled pro bohy, když jsem se snažila překulil alespoň na bok a zvednout se, zatímco mi batole šplhalo po hlavě :lol:

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26514 příspěvků 06.03.19 14:05

Buď klidná - dítě je fixováno na toho rodiče, se kterým je nejčastěji. Moje dcera má tři roky,přesto má vytipované lidi, kteří se jí líbí a kteří ne. Je to jen období - přejde to U nás to bylo ještě zesílené tím, že přišla o mámu. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama