Dítě si sedlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 21:42
Dítě si sedlo

Ahoj holky mám velký problém nás malej je velice sikovny pět měsíců a on sám leze několik měsíců a to by mi nevadilo prevaluje se 14dni po narození doktoři ho chválí. Ale dnes si sedl nevím jak ho primet si nesedat děkuji za rady

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 21:44

Jak si sednul?

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 10995 příspěvků 03.08.18 21:48

Proc by si nemel sedat 8o

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 03.08.18 21:49

Jestli sedí sám a sám se posadí, tak ho opravdu nepřekecáš, aby ležel :mrgreen: Budeš se s tím muset smířit, předhodit mu nějaké zajímavé aktivity a doufat, že v sedmi měsících nebude běhat.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 21:52

Tak pokud si sednul ze se za neco pritahnul z lehu, tak je toto blbe, nejlepe tomu zamezit aby nemel moznost. A @sluníčkoi nepise nic o tom ze by byl uz na ctyrech, z čehož by mel sed spravne vzniknout…

EDIT Jo leze, jsem si to spletla s plazi se :mrgreen: tak mozna bucnul na tu dupku správně

Příspěvek upraven 03.08.18 v 21:55

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4644 příspěvků 03.08.18 21:54

@nenivolnynick vzdyt pise, ze uz nekolik mesicu leze :nevim:

a12
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 03.08.18 21:54
@nenivolnynick píše:
Tak pokud si sednul ze se za neco pritahnul z lehu, tak je toto blbe, nejlepe tomu zamezit aby nemel moznost. A @sluníčkoi nepise nic o tom ze by byl uz na ctyrech, z čehož by mel sed spravne vzniknout…

Tak kdyz leze, tak asi po ctyrech :nevim:

morinka7
Kelišová 6835 příspěvků 03.08.18 21:54

@nenivolnynick
Píše hned v úvodu že leze několik měsíců :think:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 21:55

Anooo holky mam tam EDIT

Loll
Závislačka 2927 příspěvků 03.08.18 21:56

Je mu pět měsíců a několik měsíců leze? :D Skutečně se jedná o dítě? 8) Pokud si toto superdítě samo sedlo, tak na tom taky nevidím nic tak šokujícího :*

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 21:58
@Loll píše:
Je mu pět měsíců a několik měsíců leze? :D Skutečně se jedná o dítě? 8) Pokud si toto superdítě samo sedlo, tak na tom taky nevidím nic tak šokujícího :*

No to me prave zmatlo ze leze nekolik mesicu, tak jseme to zamenila za plazeni :mrgreen:

Veerr
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 03.08.18 22:02

@sluníčkoi kdy začal lézt??? :lol: nám říkají, jak jsme minimálně o měsíc napřed a malýmu je 5 měsíců a „teprv“ dělá sudy, plazi se a opírá se občas o dlaně. Jo a strká si nohy do pusy, to jsme pry hodne napred :lol: tak nevim, co si predstavit pod tim, ze v 5ti měsících už několik měsíců leze :lol:

a12
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 03.08.18 22:07
@nenivolnynick píše:
No to me prave zmatlo ze leze nekolik mesicu, tak jseme to zamenila za plazeni :mrgreen:

Tak ono se uz na 14ti dnech zacalo pretacet asi :nevim: :lol:

sluníčkoi
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 22:10

No leze možná se plazi většinou po postely. Mám prostě strach aby si nezkazílo zada ano sedalo si prvne tak jak si na bok když bylo na čtyřech tak jak si divně ale dnes si nádherne sedlo ai tak vydrželo mam stoho obavy ze je to brzo.

Jana206
Nadpozemská drbna 26498 příspěvků 03.08.18 22:11

Moje dítě si taky zacalo samo sedat v 5,5 měsících,v 6,5 m­ěsících samo stálo,v 9 chodilo. Nebráním nicemu,co dělá samo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >