Divná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annacilda
Nováček 3 příspěvky 27.12.18 12:34
Divna MS ..prosim o radu

Ahoj holky..potrebovala bych poradit co to může být..????..mela jsem dostat MS jen 2 dni jsem měla zpoždění..
Potom na dva dny jsem mela hnědý výtok (bolest břicha…pak jsem krvacela 2 dny a ted zase mam hnedy výtok malo..stale me bolí prsa..nevite co to muze být..?? Těhotenství to asi nebude (kdyz jsem krvacela )..
Je to divna MS..vzdy kdyz jsem mela MS..tak jsem dost krvacela a trvalo to 7 dni…

Reakce:
Mondík
Kelišová 5113 příspěvků 27.12.18 12:37

Pokud jsi měla nechraneny sex,tak přesně takhle může vypadat začátek těhotenství ;).Ale zrovna tak to může být nějaký výkyv hormonů způsobený stresem,náhlým zhubnutím nebo jinou změnou.

Levandulina
Kelišová 5999 příspěvků 22 inzerátů 27.12.18 12:40

Těhotenství by to klidně být mohlo, pokud jsi měla nechráněný sex…

ZuzaTeri
Kecalka 195 příspěvků 27.12.18 12:58

Co třeba zkusit test :kytka:

Annacilda
Nováček 3 příspěvky 27.12.18 13:13

Aha dekuji moc .. nechraneny sex jsem mela s pritelem chceme mit miminko :blush:…Snažíme se uz 8 mesicu a stale nic :?
Moc bych si to prala

ZuzaTeri
Kecalka 195 příspěvků 27.12.18 15:09

@Annacilda tak šup do lékárny pro testík a přeji hodně štěstí :kytka: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >