Divné znaménko - strašný strach

Anonymní
2.5.21 13:59

Divné znaménko - strašný strach

Moc prosím… Vím, že mi na internetu asi těžko nekdo pomůže, ale třeba mě SNAD, DOUFÁM trochu uklidníte, že to nic není. :cry: :cry:
Toto znaménko mám na břiše… Je velké 0,3 mm. Nebolí, nesvědí, nezvětšuje se. Chystám se k MUDr. měl někdo něco podobného a bylo to v pořádku? Děkuji moc za zkušenosti. Jsem strašně vyděšená… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
105
2.5.21 14:04

Ahoj, takový znaménko mám už několik let a vůbec nic to není… prostě znaménko :D ale jestli se bojíš tak si dojdi na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
2.5.21 14:07

Takových mám stovky, nic zvláštního na něm nevidím.

Podezřele jsou ty co: mění tvar, jsou velmi tmavé, krvavé, nepravidelné ad.

Tohle mi fakt přijde úplně normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 14:08

@MKSP Děkuji moc za reakci. 😊
Já už ho mám taky strašně dlouho, ale teď mě nějak přepadl strach, že by to mohlo být třeba něco vážného, kor když to není jednobarevné, ale jakoby více pih v jedné… 😪 Pro klid duše asi přeci jen k MUDr. Zajdu. Děkuji ještě jednou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 14:11

@vverru děkujiiii za uklidnění!! :hug:
Mě spíš vyděsilo, že má dvě barvy… Prostě jakoby to znaménko bylo rozdělené na víc, snad jsem to dobře napsala.
Už ho mám strašně, strašně dlouho a asi je pořád stejné, ale teď mě prostě přepadl strašný strach. Děkuji za reakci 😊

• Citovat
  • Nahlásit
105
2.5.21 14:15
@Anonymní píše:
@MKSP Děkuji moc za reakci. 😊
Já už ho mám taky strašně dlouho, ale teď mě nějak přepadl strach, že by to mohlo být třeba něco vážného, kor když to není jednobarevné, ale jakoby více pih v jedné… 😪 Pro klid duše asi přeci jen k MUDr. Zajdu. Děkuji ještě jednou.

Neboj se to moje je taky přesně jak říkáš tečkované, nejdřív mělo jednu barvu a pak se takhle rozdělila když to tak řeknu. Kožní to viděl a řekl, že je to normální, ale že pokud mi nějak vadí tak ho odstraní. Jelikož mi nevadí, tak jsem si ho nechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 14:19

@MKSP ano, ano… Přesně takto to bylo u mě… Vytvořilo se mi znaménko a pak se jakoby rozdělilo… Nevím, možná to bylo i tím, jak mi rostlo břicho v těhotenství, nevím…
Takže teď to vypadá jako znaménko a uvnitř 4 pihy…
Ani nevíš, jak moc si mě uklidnila!!! 😍 :*
Děkujiiii :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
31767
2.5.21 14:20
@Anonymní píše:
Moc prosím… Vím, že mi na internetu asi těžko nekdo pomůže, ale třeba mě SNAD, DOUFÁM trochu uklidníte, že to nic není. :cry: :cry:
Toto znaménko mám na břiše… Je velké 0,3 mm. Nebolí, nesvědí, nezvětšuje se. Chystám se k MUDr. měl někdo něco podobného a bylo to v pořádku? Děkuji moc za zkušenosti. Jsem strašně vyděšená… :,(

Tak problém by byl, kdyby se začalo měnit.

Ale určitě to chce chodit na pravidelné kontroly na kožní a pokud Ti není sympatické, můžeš si ho nechat odstranit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2271
2.5.21 14:35

Tak pokud ho máš na břiše, tak je jasné, že se vlivem zvětšení břicha v těhotenství mohlo trochu změnit. K doktorovi to klidně ukázat běž, ale nějaký zvláštní důvod toho plašení nevidím, vypadá jako úplně normální piha nebo znaménko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
2.5.21 14:48

0,3mm ci 0,3 cm? vyzera uplne normalne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 14:51

@ruzova_marry Ježíši pardon… :oops: 0,3 cm… Já se upsala… :(
Děkuji moc za názor, docela jsem se uklidnila :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
10635
2.5.21 14:55

Vzdyt je to normalni znamenko, co plasis :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 14:58

@Ketris děkuji za uklidnění :hug:
Tak si teď připadám jako idiot, že jsem fakt plašan :lol: :D :lol: :oops: :oops: :oops:
Asi mě prostě vyděsila ta vícebarevnost :oops:
Děkujiiii :* :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1134
2.5.21 15:06
@Anonymní píše:
Toto znaménko mám na břiše… Je velké 0,3 mm. Nebolí, nesvědí, nezvětšuje se. Chystám se k MUDr. měl někdo něco podobného a bylo to v pořádku? Děkuji moc za zkušenosti. Jsem strašně vyděšená… :,(

Naprosto běžné znamínko. Pro klid duše si zajdi na kožní, ale neměla bych vůbec obavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
2.5.21 15:36

Na fotce to vypadá jako klidné znaménko. Problém by byl, kdyby se začalo měnit - barva, velikost, svědění, krvácení. Vícebarevné být taky může, ale dlouhodobě. Ne, že se barva změnila nedávno, to by mohlo něco znamenat. Na kožní je dobré si zajít, já chodím pravidelně každý rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat