Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210502_134638.jpg

Moc prosím... Vím, že mi na internetu asi těžko nekdo pomůže, ale třeba mě SNAD, DOUFÁM trochu uklidníte, že to nic není. :cry: :cry: Toto znaménko mám na břiše... Je velké 0,3 mm. Nebolí, nesvědí, nezvětšuje se. Chystám se k MUDr. měl někdo něco podobného a bylo to v pořádku? Děkuji moc za zkušenosti. Jsem strašně vyděšená... :,(

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 02.05.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...