IMG_20210502_134638.jpg
Moc prosím... Vím, že mi na internetu asi těžko nekdo pomůže, ale třeba mě SNAD, DOUFÁM trochu uklidníte, že to nic není. :cry: :cry: Toto znaménko mám na břiše... Je velké 0,3 mm. Nebolí, nesvědí, nezvětšuje se. Chystám se k MUDr. měl někdo něco podobného a bylo to v pořádku? Děkuji moc za zkušenosti. Jsem strašně vyděšená... :,(
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 02.05.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána