Divný pocit 13. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marush85
Kecalka 160 příspěvků 04.10.14 09:38
divný pocit 13 tt

Ahoj holky,
prosím o radu. dnes od rána mi je nějak divně, tam dole mam pocit, že prasknu, občas mi pobolívá podbřišek. ted sem byla na záchodě a na papíru byl malej hlen, ale byl bílej trošku do žluta, ne jako hlenová zátka, tu jsem u prvního tehu mela do hnědočervena. Nesmrdělo to. když sedim je to lepší, když se postavim, je to cítit víc, břicho mi netvrdne. pořád mám pocit jako že pujdu na velkou, co myslíte, že to je? jsem cca 13+0

Reakce:
Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 04.10.14 09:59

Buď ti tvrdne děloha a necítíš to na břiše, protože je děloha ještě uvnitř pánve nebo ti skokově povyrostla a má tam málo místa, tak tlačí kam normálně ne a zlepší se to až povyleze nahoru.
Každopádně bych se řídila svým tělem a pokud je to v sedu lepší, nikde bych nepostávala, nepobíhala, spíš odpočívat, pokud si můžeš hodit nohy nahoru, tím líp.

Happy87
Stálice 90 příspěvků 04.10.14 10:19
RE

Ahoj,

já jsem 13+5, zatím podobné potíže nemám, ale na poslední poradně se mě doktorka ptala jestli mě nepobolívá břicho apod. Neboj, určitě to nic nebude, ale na tvém místě, pokud to nepřejde, tak bych v pondělí zavolala do poradny, už pro klid duše. Možná by pomohla teplá, ne horká, koupel s nějakým olejíčkem. Dle těhotenské literatury tyhle koupele ve 13tt doporučují, VODA ALE NESMÍ MÍT VYŠŠÍ TEPLOTU NEŽ 37stupňů, a doba koupele by něměla přesáhnout 10min. Jako vhodné olejíčky do koupele doporučují Ylang Ylang, santalové dřevo, Orange, Neroli nebo levandule. Samozřejmě pokud není tvé těhotenství nějakým způsobem rizikové.

Já se cítím dobře a těhotenství zatím bez komplikací, hodně mi pomáhá, že chodím 2×-3× týdně cvičit na pilates (konzultovala jsem s doktorkou), dopřeju si dopoledne i hrníček kávy, zdravé jídlo, procházky, hooodně spánku a ty koupele a olejíčky, popř. plavání. Proti případným zácpám se snažím pít hodně vody a v pohotovosti mám i balení přírodní vlákniny Psylium.

Držím palce ať se brzy cítíš co nejlépe!

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.10.14 10:57

Neznam ten pocit (tuk tuk tuk) ale preji t je ti lepe :kytka:

marush85
Kecalka 160 příspěvků 04.10.14 12:07

Ahoj, děkuju za rady a návody, ted sem si chvilku zdřímla a pak si dam tu vanu. bolí to stejně a mam další hlen :-/ snad to brzo přejde. pokud to bude trvat nebo se to zhorší, asi si dojdu na gyndu hned, abych měla jistotu, že to fakt nic není.

Verun83
Echt Kelišová 9334 příspěvků 33 inzerátů 04.10.14 12:42

Hlenovity vytok je v tehu normalni. Mam ho celou dobu, od zacatku. Ty tlaky/bolesti mivam nez se mi zvetsi bricho, takze se zvetsuje deloha. Pak zas klid a za nejaky cas znova.

Happy87
Stálice 90 příspěvků 05.10.14 08:04
RE

Tak co,

jak seš na tom? je to lepší?

marush85
Kecalka 160 příspěvků 05.10.14 08:49

@Happy87 ahoj, o něco to lepší je, pomohla mi ta vana. hlen už žádnej, ale to píchání a tlaky cítím pořád.

PeťuleH2O
Stálice 68 příspěvků 05.10.14 19:57

Ahoj holky i já se chci zeptat na radu. Jsem ve 14 týdnu těhotenství. V poslední době mě píchá na levé straně podbřišku především, když si sedám, zvedám se apod. Nemáte někdo zkušenost? A ještě se chci zeptat při sedání mám hrozně zvláštní pocit nedokážu to popsat neni to bolest. Je to první těhu tak jsem trochu vyplašená. Díky :)

pucinka1
Kecalka 408 příspěvků 07.10.14 17:02

U me to byla nizko polozena deloha, zpusobovalo mi to i krvaceni, takze jsem dostala neschopenku a uz skoro tri tydny musim jen lezet. Taky jsem mela pri dosedu a pri chozeni pocit hroznyho tlaku na podbrisek. Pry to chce cas nez se deloha vytahne, tak drzim pesti at je vse v pohode :kytka:

marush85
Kecalka 160 příspěvků 08.10.14 08:27

Ahoj, tak já byla včera na kontrole a nic vážnýho to opravdu není :-) je se mi ta děloha roztahuje, mam jí taky malinko sestouplou, ale ne na tolik, abych musela zustat doma, prý se to za pár dní srovná.

PeťuleH2O
Stálice 68 příspěvků 08.10.14 18:35

Děkuju moc za uklidnění člověk je vyplašený z každého píchnutí :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >