Dle MS 8tt odpovídá 5+4tt

8.11.19 20:25

Dle MS 8tt odpovídá 5+4tt

Ahoj všem :mavam:

Emimino sleduju od té doby, co se s manželem snažíme počít (asi rok), teď k tomu konečně došlo, a vlastně mě to donutilo se zaregistrovat.

Zajímalo by mně, zda může být v normě, že dle MS jsem dnes 8+0 tt, dle utz plod odpovídá 5+4 tt, srdeční akce zatím není vidět. Ovulace proběhla 19-20 den cyklu.

Snažím se v tom zorientovat a moc mi to nejde, lékařka říká, ať nestresuju, že uvidíme za týden, ale znáte to :zed: O mimi se už nějakou dobu snažíme, navíc mám RS a malé bych chtěla dokud jsem zas nějakou dobu stabilizovaná.

Hezký večer všem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13251
8.11.19 20:29

Upřímně, zažila jsem a došlo k zamlklemu, scénář stejný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 20:36

@jizvíková To mně mrzí, a děkuju za upřímnou odpověď. Já jsem připravená na obě varianty. Samozřejmě by mi to bylo neskutečně líto, ale počítám s tím, že je to všechno hrozně nejisté.

Minulý týden na utz byla jen bublinka, tak se mi zdálo že po týdnu změna hezká, ale ten rozdíl v týdnech mě dost stresuje.

Kdy jsi přišla na to, že jde o ZT? Bojím se pak případných komplikací. To už se asi dělá revize, nebo to odejde samo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4888
8.11.19 20:48

Já měla obě děti dle UTZ mladší. A taky o dost. Zatím bych nedelala scénáře a uvidíš. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5898
8.11.19 20:48

Tou ovulací si jsi jistá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 20:58

@Karleon No, asi takhle. Běžně mívám ovulaci o několik dní dříve. Ale tentokát, 18. den cyklu dle UTZ folikul 16mm, nezovulovaný. Na dalším UTZ už jsem nebyla, takže nevím kdy přesně zovuloval, ale styk byl 18 DC a pak nějakou dobu vůbec, takže předpokládám, že to muselo zovulovat nějak takhle, když došlo k oplodnění? Nevím jak dlouho můžou případně spermie přežít než oplodní vajíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
8.11.19 21:02

@Altojie mně těhotenství s menstruací nesedí o 13dní, takže to může být v poho. Přišla jsem si na gyndě na ultrazvuku že jsem stále míň těhotná:grin:protože to vůbec nesedělo, ono to ty první týdny nelze přesně odhadnout, každý plod se vyvíjí jinak a hlavně záleží jak moc má gyndař kvalitní ultrazvuk, při prvním velkým ultrazvuku v nemocnici mi řekli źe jsem o týden víc těhotná než mi tvrdili na gyndě. Prostě si musela otěhotnět později

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5898
8.11.19 21:09

@Reny28 No ono je to přesně naopak, v prvních týdnech se embrya vyvíjí téměř stejně, dá se to změřit s milimetrovou přesností, ale samozřejmě záleží na kvalitě přístroje a lidském faktoru.

Já mám bohužel zkušenost špatnou, zaostávání ve vývoji a následný konec srdeční akce ve 12. týdnu (malé odpovídalo 9. týdnu, ovulace naopak dřív, tak to bylo jasné dělší dobu..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
8.11.19 21:17

@Karleon já jsem po třetí těhotná a vždy se mi stalo to, že v prvních tydnech mi na gyndě říkali že jsem míň těhotná než jsme doopravdy byla, každý plod se vyvíjí jinak a proto se dělá přesný odhad těhotenství až ve 12.týdnu kdy ty mimča to dorovnají. Ja jsem tohle těhu byla poprvé na gyndě v osmém týdnu a taky ještě nebylo vidět srdíčko, za dva týdny už ano, ale tvrdil mi že jsem o týden míň těhotna než při první návštěvě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7171
8.11.19 22:31

@Altojie pokud si nejsi jistá ovulac i všechno je možné.. mě to nesedělo o 14 dní měla jsme nepravidelný cyklus ovu nehlidala…kazdopadne jsme byla připravena na obě varianty..
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 07:56

@Kajka9 jistá si nejsem, ale kdy jsme naposledy měli styk vím, takže to určitě muselo být kolem toho, jinak by přece embryo vůbec nevzniklo.

Každopádně díky, doufám že to klapne, měli jsme teď dost bolestivé ztráty v rodině, dobrá zpráva by dost pomohla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7171
9.11.19 19:30

@Altojie tak spermie vydrží až 5 dní do ovulace :nevim: všechno je možné…to mě mrzí snad budou dobře zprávy a držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama