Cestování před porodem

Anonymní
8.11.19 13:19

Cestování před porodem

Ahojky. Myslíte že je absolutní blbost někam jezdit 14 dní před termínem porodu? Jedná se pouze o jízdu autem tam a zpět během jednoho dne, nic náročného na pohyb, jen sedět, ale třeba do Německa nebo na konec ČR a zpět jako spolujezdec. Nic mi zatím není, ale co není může být tak váhám, aby nebyl průser a ještě jsme nasháněli cestou porodnici :roll: asi blbost co, radši zůstat doma

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.11.19 13:21

Proč by jsi zůstávala doma. Pokud nemáš nějaké komplikace a těhotenství v pořádku tak bych jela. Mě to přijde jako super odreagování před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194

Já jela na dovču ve 35+4, 250 km od domova jen po ČR, druhej den překotnej porod, ale nevím, jestli to s tím nějak souviselo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17059

Klidne bych jela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
8.11.19 13:23

Tak asi se to stat muze, ze budete cestou shanet porodnici, nahoda je blbec, takze bych se na to pripravila. Ale pokud by mi nic nebylo, tak proc ne, ja bych jela, jestli se na to citis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2560
8.11.19 13:23

Ja bych jela. Ke konci těhotenství jsem hodně s přítelem jezdila všude možně, jen teda ne tak daleko. Ale myslím že pokud ti nedělá cestování špatně, tak klidně jeď :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5879
8.11.19 13:24

My jsme cestovali, v kufru byla taška.
Nakonec jsme přenášela a dceru vyvolávali, ale to jsme byla já. Jak to bude u Tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
667
8.11.19 13:25

Pokud dáš cestu autem, proč ne. Já jsem asi 5 týdnů před porodem utla delší jízdy autem, protože jsem to nebyla schopna usedět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 13:27

Koukla bych do googlu, kde po cestě porodnice jsou a s klidným srdcem jela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 13:27

Jela bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 13:29

Já bych nejela, protože po půlhodině v autě mě začnou brát záda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 13:42

Jestli chcete jet do Německa, tak bych si hlavně nezapomněla zařídit cestovní pojištění, aby Tě pak eventuální porod tam nevyšel dost draho… Jinak kdyby mi nic nebylo, tak bych asi jela, ale radši bych si s sebou vzala do kufru i sbalenou tašku do porodnice :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 13:50
@Anonymní píše:
Ahojky. Myslíte že je absolutní blbost někam jezdit 14 dní před termínem porodu? Jedná se pouze o jízdu autem tam a zpět během jednoho dne, nic náročného na pohyb, jen sedět, ale třeba do Německa nebo na konec ČR a zpět jako spolujezdec. Nic mi zatím není, ale co není může být tak váhám, aby nebyl průser a ještě jsme nasháněli cestou porodnici :roll: asi blbost co, radši zůstat doma

Záleží, ale vezla bych sebou věci a tašku do porodnice. Taky záleží jestli máš vybráno v Jihlavě porod do vody a nadstandard a najednou ti dělají preventivní nástrih v Ústí, kde je to zvykem a mají pokoje po pěti (příklad) :nevim: novorozence vezt 300 km. Říkám, není problém, ale pravděpodobnost je velká. V den porodu jsem řídila auto do vedlejšího města do banky, šla na velký nákup do Alberta, vybrat dárek pro neteř, doma postavila na plotnu, vytáhla vysavač a za půl minuty už vytáčela manžela, to vše 14 dní před termínem a dle doktorů se nic nechystalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4865
8.11.19 13:53

Po CR bych jela, do zahraničí ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
8.11.19 14:12

Já se 3 týdny před porodem sebrala, vzala bágl, spacák a jela vlakem na víkend za kamarádkou asi 150 km. Cítila jsem se dobře. Kamarádka tedy bydlela 10 minut od místní porodnice, kdyby něco :mrgreen: A ono nic, rodila jsem na termín doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama