Před porodem, jsem divná

Anonymní
7.11.19 22:40

Před porodem, jsem divná

Ahoj. Jsem asi fakt magor, ale mám 14 dní do termínu a nikam, když nemusím radši nechodím. Prvé se mi pořád chce čůrat a malý mě bodá v rozkroku často při chůzi, tvrdne mi břicho a za druhé mám prostě strach, že mi někde mezi lidmi praskne voda, začnou kontrakce nebo tak. Napr. když půjdu po ulici, v obchodě, u pokladny 8o jsem asi fakt magor. Nejradši by jsem na příští nákup poslala chlapa už se seznamem. Fakt nevím co s tím :lol: samozřejmě když někam musím tak jedu, ale už se tomu co nejvíc vyhýbám a když chlap někam jede za příbuznými, radši jsem doma :D prostě nějaká psychická porucha asi už což 8o
Mám to nějak doklepat nebo to řešit? 8o
Mám z toho, že mě to chytne někde mezi lidmi hrůzu, pro mě je to trapná situace.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.11.19 22:42

Nebylo by lepsi jezdit vsude s chlapem kdyz mas strach, abyste kdyztak rovnou ficeli do nemocnice nez byt doma a posilat ho vsude? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
7.11.19 22:50
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem asi fakt magor, ale mám 14 dní do termínu a nikam, když nemusím radši nechodím. Prvé se mi pořád chce čůrat a malý mě bodá v rozkroku často při chůzi, tvrdne mi břicho a za druhé mám prostě strach, že mi někde mezi lidmi praskne voda, začnou kontrakce nebo tak. Napr. když půjdu po ulici, v obchodě, u pokladny 8o jsem asi fakt magor. Nejradši by jsem na příští nákup poslala chlapa už se seznamem. Fakt nevím co s tím :lol: samozřejmě když někam musím tak jedu, ale už se tomu co nejvíc vyhýbám a když chlap někam jede za příbuznými, radši jsem doma :D prostě nějaká psychická porucha asi už což 8o
Mám to nějak doklepat nebo to řešit? 8o
Mám z toho, že mě to chytne někde mezi lidmi hrůzu, pro mě je to trapná situace.

Voda by ti fyzilogicky prasknout neměla :mrgreen: rupe až u druhé doby porodní… :lol: buď v klidu, kontrakce taky nezačnou hned tak strašně ze bys nemohla chodit :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
7.11.19 22:57

Mno, mně voda rupla :lol: byla jsem v termínu a tak trošku jsme s partnerem blbli, jako že ho pošťouchneme ať už jde ven :mrgreen: taky jsem byla už nějakou dobu nepříjemná i sama sobě a fakt se nemohla dočkat, kdy už se malý konečně podívá na svět…
no vody jak z niagárů a porod se rozběhl až za 3 dny, takže za mě tahle metoda vyvolávání porodu nebyla zcela úspěšná :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26703
7.11.19 22:58

Tak bud doma, však o co jde. Chlapa klidne s tím seznamem pošli, co je za problem? Mas to za par.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10322
7.11.19 22:58

@mackA159 jak to myslíš s tou vodou? mně praskla z ničeho nic při ležení na posteli, pak jsem jela do porodnice, a teprve za několik hodin začaly bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10322
7.11.19 23:01

sv

A zakladatelko - já být tebou se už nijak nestresuji, když nemusíš, tak se nikam nepřepínej, však chlap dokáže také nakoupit, 14 dní už to vydrží, cítíš se špatně, tak není povinné nikam chodit a hrát si na hrdinku
poslouchej svou intuici a své tělo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
7.11.19 23:01

@stinga Ano může prasknout jen tak… Ale fyziologicky by mela prasknout až je opravdu dítě v porodních cestách. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6819
7.11.19 23:05

Tak voda ti ani rupnoit nemusí a kontrakce to já měla od začátku po 4 minutách pravidelne..jeste jsem se stihla najest dát si kafe, jet na nákup ( neridila jsem ) pak do sprchy zkontrolovat věci a jeli jsme po 5 hodinách od první kontrakce a to musím říct že jak jsme vyšli ž obchodu jsme se musela hodně pretvarovat a dělat že nic nikdo na mě nic nepoznal doma už jsem měla co dělat…mela jsme kontrakce po 2 minutách…
Takže í kdyby ti začali kontrakce tak nebudeš hned rodit
A kdyby ti aj někde praskla voda tak co? To je nějaká ostuda?
Navíc můžeš rodit klidně í za 3-4 týdny a pořád ležet také není dobrý..me tvrdili břicho od 4 měsíce skoro nonstop a poslední měsíc jsem se hybala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 23:08

Ja si pamatuju, ze se mi takhle pred porodem taky blbe chodilo. Vzdycky mi strcil nohu pod zebro nebo ruku nekam mezi střeva, proste vopruz. Kdyz nemusis, nechod :hug: Navic jsem jednou sla a na takovem hnusnem miste za mnou sel cigos a zrychloval a zpomaloval podle me. Jsem mela strach, ze mi vyrve kabelku, tak jsem si az popobehla mezi lidi a pak malem porodila v metru :mrgreen: bohuzel jen malem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 23:10

@Kajka9 takze radis, jak zacnou kontrakce, zaskocit jeste zashoppovat, jo :mrgreen: hele, ne… Neni kazda hrdinka :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6819
7.11.19 23:54

@PaníKadrnožková ne víš co ja jsem věděla že mám čas a hlavně jsme chtěla aby mi chlap neuměl hlady :mrgreen:..navic to nebylo ve městě kde byly zácpy atd jen 2km autem na vesnici..vybrat peníze ještě…
Chtěla jsem vše zkontrolovat :mrgreen:
Ne ale píšu to jen proto aby si nemyslela že hned jsou kontrakce po minutě a hned se jede..vim každá to máme jinak ale prvorodicky většinou rodí dyl a určitě by ž obchodu stihla dojít domů…navic si myslím že právě posledních pár dní je zapotřebí se hýbat a ne jen ležet..jasne také mě vše bolelo navíc jsme měla dítko strašně nízko od 34 tt takže píchají dole atd jsem měla hodně brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 00:12

Ja se třeba motam kolem baráku - denně jdu do parku s hafanama, ale jsem taková klidnější, když nikam nemusím. Když už někam vyrazím, tak každý bodnutí beru jako signál, doma to neřeším. Mě to už přijde jako nějaká úzkost já vím, že to asi není normální. Ale to fakt je poslední týden teď.
Si představuju jak jsem někde ve městě a volám si odvoz, kterej mě tam hledá, já řeším co s autem, že ještě musím domů pro věci apod. scénáře :D
Když jsem doma je mi fajn, taška je v koupelně připravena, já doma ready :D
Jasně, že se překonám a jedu třeba na ten nákup, ale stačí mi 10 minut v krámě a už chci letět na záchod čůrat nebo mě bodá malej a já se samozřejmě snažím všechno maskovat jak je mi fajn. Chlapovi teda řeknu, že mi asi vypadne, ale na ostatní se směju jak je mi hej, přitom mě u toho malý snad kastruje :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama