Je možné otěhotnět v sedmidenní pauze antikoncepce?

Anonymní
7.11.19 10:44

Otěhotnění - antikoncepce

Ahoj, potřebuji radu. Právě mám týdenní „pauzu“, kdy neberu prášky. S přítelem v tomto období provozujeme jen přerušovaný sex, on je na to dost opatrný, dává si strašný pozor. Nicméně předevčírem si do mě nejspíš „ustříkl“ (zní to šíleně a červenám se, jen když to píšu, omlouvám se :oops: :oops: :oops: )
Nevíte jaká je šance, že bych mohla otěhotnět? Nestalo se to některé z vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19981
7.11.19 10:46

Žádná, chráněná jsi i v sedmidenní pauze. Což ale určitě víš, páč je to v každém příbalovém letáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
7.11.19 10:52

Samozřejmě, že jsi chráněná i během těch 7mi dnů, kdy tabletky nebereš, takže přerušovaná soulož je naprostá zbytečnost. Respektive je to stejně zbytečné jako provozovat jí po zbytek měsíce. Pročti si příbalák, ony jsou tam fakt celkem užitečné informace 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
7.11.19 11:01
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu. Právě mám týdenní „pauzu“, kdy neberu prášky. S přítelem v tomto období provozujeme jen přerušovaný sex, on je na to dost opatrný, dává si strašný pozor. Nicméně předevčírem si do mě nejspíš „ustříkl“ (zní to šíleně a červenám se, jen když to píšu, omlouvám se :oops: :oops: :oops: )
Nevíte jaká je šance, že bych mohla otěhotnět? Nestalo se to některé z vás?

Nikdy v životě jsem u HA neprovozovala přerušovaný. To ji nemusím brát. A světe div se, mám jedno plánované dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
7.11.19 11:01

Jsi chráněna i v té pauze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
7.11.19 11:25

Vážně někdo bere dlouhodobě léky o kterých si ani nepřečte, jak fungují? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18950
7.11.19 11:29

Ten papír v té krabičce není kvůli tomu, aby tam ty prášky neštěrchaly, ale jsou na něm napsané DŮLEŽITÉ INFORMACE. A zrovna období, kdy jsi a nejsi chráněná, je jedna z nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat