Dle rodiny a přátel jsme divní

Anonymní
1.5.20 01:32

Dle rodiny a pratel jsme divni

Ahoj, s muzem jsme vyuzili teto situace, kdy jsme prevazne zavreni doma a vymalovali komplet cely dum, ja objednala nejake nove obrazy, dekorace a vecer byla online prohlidka, nejdrive babicka s dedou proc jako nikde nemame svoje a fotky deti vystavene, ze na velkou holou stenu by se hodila velka rodinna fotka nez platno s pousti co nam ladi, to same mamka a kamaradka, proc nikde nemame vystavene rodinne fotky… ja mam u sebe v satne fotku ze svatby+ fotku deti a muz to stejne u sebe, ale ve spolecnych prostorach to nemame. Nemame potrebu cumet na nas kdyz nas vidim denne zive, muz ma navic ze sebe komplex a temer se nefoti, babicka ta ma rodinnou fotku i v kuchyni, ale nam se to proste nelibi.. babicka s mamkou to pojaly tak, ze se mi blizi svatek a nechaji nam vytisknout fotky a zaramovat :poblion: my to tak ale necheme… jak slusne odmitnout? Treba vyndat fotky jen kdyz prijdou na navstevu, coz neni tak caste? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1910
1.5.20 01:36

Taky nemám nikde viditelně fotky ani sebe, ani blízkých. Stejně tak jsem nikdy (ani před mobily) neprovozovala nějaké nošení fotek v peněžence apod.
Nepřijde mi to jako natolik kontroverzní věc, aby se to nedalo normálně vysvětlit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
1.5.20 01:39
@Anonymní píše:
Ahoj, s muzem jsme vyuzili teto situace, kdy jsme prevazne zavreni doma a vymalovali komplet cely dum, ja objednala nejake nove obrazy, dekorace a vecer byla online prohlidka, nejdrive babicka s dedou proc jako nikde nemame svoje a fotky deti vystavene, ze na velkou holou stenu by se hodila velka rodinna fotka nez platno s pousti co nam ladi, to same mamka a kamaradka, proc nikde nemame vystavene rodinne fotky… ja mam u sebe v satne fotku ze svatby+ fotku deti a muz to stejne u sebe, ale ve spolecnych prostorach to nemame. Nemame potrebu cumet na nas kdyz nas vidim denne zive, muz ma navic ze sebe komplex a temer se nefoti, babicka ta ma rodinnou fotku i v kuchyni, ale nam se to proste nelibi.. babicka s mamkou to pojaly tak, ze se mi blizi svatek a nechaji nam vytisknout fotky a zaramovat :poblion: my to tak ale necheme… jak slusne odmitnout? Treba vyndat fotky jen kdyz prijdou na navstevu, coz neni tak caste? :mrgreen:

Na rovinu bych jim řekla, že prostě rodinné fotky pověšené mít nechcete. Že k tomu máte své důvody, je to váš dům, tak ať to prosím respektují.

Šaškovat s vyndaváním fotek, když se chystají na návštěvu, to je jak z Pučálkovic Aminy, kde věšeli fotku babičky, když měla přijet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3320
1.5.20 02:26

No bože tak jim to řekni. Je to snad vaše domácnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4224
1.5.20 05:11

Ja bych je schvalne vytahoval a vesel pred navstevou. A jeste bych si to nechal extra pochvalit. Babicka s mati budou spokojeny jak zelvy a ja bych mel svatej klid. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10876
1.5.20 05:37

Nikdy me nenapadlo, ze jsme divni, kdyz nemame po dome fotky rodiny 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5194
1.5.20 06:17

Fotky nikde vyvesene nemáme. Nevím, jak bych to vysvětlovala. Mě celkem zaráží, že je vůbec třeba to vysvětlovat. My jsme nechali udělat tchyni velký obraz - fotku vnucek (je tam i neteř), ale ona je ten typ, který to potěší. Naopak myslím, že by ji nikdy nenapadlo dát to samé mně. Člověk má prostě trochu odhad, co se druhému líbí a co ne. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1824
1.5.20 06:32

Ty jo, taky nikde nemame fotky :lol:
Absolvovali jsme jedno rodinne foceni, ale chlap na zadne fotce neni, nerad se foti. Svatbu taky nebudeme fotit. Fotky kradou duse :lol: mame fotek plny pocitac a telefony, ale na zed to fakt nepotrebuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13750
1.5.20 06:34

V tom případě bych je pověsila do šatny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6765
1.5.20 06:40

Nejste divni. Nemam vystavene fotky ani doma, ani v praci, ani v penezence.
Kazdy, at si to udela po svem.
Pribuznym proste reknete, ze vam to vyhovuje takto a menit to nebudete, ze vy respektujete jejich pristup, ale vas je jiny a at to respektuji zase oni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
1.5.20 06:42

Taky nemáme doma žádnou fotku vystavenou. Pro případ kdyby někdo chtěl vidět fotky, mám album, které ukážu. Ale vystavovat fotky nechci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12853
1.5.20 06:45

My zase jo. Já miluju rodinné fotky, hlavně děti :jazyk: ale at si každý věší na svou zeď co chce, nikdy by mě nenapadlo, že je někdo divný bez fotek a nebo my s fotkama všude, i v té kuchyni :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21109
1.5.20 06:50

Nejsem Andrea Veresova, abych si doma vesela vlastni portrety, nejlepe v nadzivotni velikosti :P ani ten zvyk zahlcovat pribuzne fotkama sve rodiny ve forme hrnicku, kalendaru apod. Po babicce jsem „zdedila“ hrnek, na kterem jsme s babickou, pricemz fotce dominuji ma zada v ruzovem tricku a babicka je pidi v pozadi :zed:

Staci, abys to pred nima jednou takhle vtipne vylicila, a ony do smrti zapomenou, co to s tema fotkama planovaly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12395
1.5.20 07:02

Taky nemám doma žádné fotky ale nemusela jsem to nikomu vysvětlovat. Můj byt, moje pravidla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
1.5.20 07:06

Nemám ráda ty stěny se spoustou rámečku s fotkami všech členů rodiny. vždycky říkáme s mamkou, že nám to připadá divné. Babička mívala vystavené fotky vnoučat v obýváku na skříňce a v ložnici fotky děti, když byly malé a fotku svých rodičů. Rodiče mají vystavenou fotku mně a bráchy v kočáru. Sem tam nějaká fotka v rámečku na skříňce, proč ne, ale nepřehánět to. Všichni moji příbuzní mají obrazy a já je budu mít v domě taky.
Každý má jiný vkus a klidně bych řekla, že vám se to prostě nelíbí, dárek si přejete jiný, tento je pro vás zbytečný.
Ale mi v rodině rušíme, co má kdo rád a respektujeme to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama