Dlouhá menstruace - prosím o radu

68
31.1.16 17:54

Dlouhá menstruace - prosím o radu

Ahoj holky :)
Mám takový dotaz. Už od 12 let co jsem dostala první menstruaci krvácím hodně dlouho a silně, třeba 2-3 týdny měsíčně. Prve mi bylo řečeno že nemám tělísko co zastavuje menstruaci, takže jsem brala hormony. Teď jsem nucená brát HA protože prej jiná možnost jak upravit cyklus není. Ale nevím co s tím - už jsem musela na cévní, protože mě bolely nohy a doktor mi řekl, že neví jestli je pro mě HA úplně vhodná. Nemáte s tím někdo zkušenosti? HA brát nechci jednak kvůli těm hormonům a jednak kvůli tomu, jaké je riziko trombózy a podobně. Nechci každý měsíc letět na cévní :( Moc ocením jakoukoliv radu. Díky moc! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8957
31.1.16 18:12

Já to měla stejně. Antikoncepci jsem brala několik let a po jejím vysazení všechno v pořádku. Vím, že s dlouhou menstruací chodí často ženy k čínské doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
31.1.16 18:29
@ilusionist píše:
Ahoj holky :)
Mám takový dotaz. Už od 12 let co jsem dostala první menstruaci krvácím hodně dlouho a silně, třeba 2-3 týdny měsíčně. Prve mi bylo řečeno že nemám tělísko co zastavuje menstruaci, takže jsem brala hormony. Teď jsem nucená brát HA protože prej jiná možnost jak upravit cyklus není. Ale nevím co s tím - už jsem musela na cévní, protože mě bolely nohy a doktor mi řekl, že neví jestli je pro mě HA úplně vhodná. Nemáte s tím někdo zkušenosti? HA brát nechci jednak kvůli těm hormonům a jednak kvůli tomu, jaké je riziko trombózy a podobně. Nechci každý měsíc letět na cévní :( Moc ocením jakoukoliv radu. Díky moc! 8)

riziko je hodne velky Ha versus trombóza proto i ji gyndarka uz nikdy nenapise ani hematolog takze ja uz bych ji nikdy nevzala :pocitac: navíc jsem po jejím vysazeni po 9ti letech mela 2 roky rozhozeny cyklus a anovulacni cykly takze jako paseku nemalou mi udelala takze s tohle prober s hematologem radsi…ja zadnou ha neberu a hlidam si jen ovulaci takze dva dny před a dva dny po sexujeme s kondomem jinak bez kondomu a plne ok a cajk ;)

• Citovat
  • Upravit
1946
31.1.16 18:33

www.tcmbohemia.cz,i konzultovat pisemne, a FAKT dobry gynekolog viz www.znamylekar.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama