Dlouhé cykly, ve kterým týdnu těhotenství jsem?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michala217
Povídálka 12 příspěvků 04.12.18 19:28
Dlouhé cykly , těhotenství

Ahoj, chtěl jsem se zeptat mám dlouhé cykly a nepravidelnou menatruaci poslední MS jsem měla 23.10.2018 poslední cykl jsem měla 36 dni. Tehotensrvi mi potvrdil tehotensky test u gynekologa jsem by byl pouze gestacni vacek znovu jdu na kontrolu za 14 dní ma otázka zní ve kterém tam můžu být tydnu. dekuji

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:
karkarka
Závislačka 3069 příspěvků 04.12.18 19:45

5tt

Michala217
Povídálka 12 příspěvků 04.12.18 19:51

@karkarka kdybych to brala podle poslední menstruace tak to vychází na 6+1tt ale nevim kdyz mam ty dlouhe cykly právě.

karkarka
Závislačka 3069 příspěvků 04.12.18 20:08

@Michala217 to tak brat nemuzes.pri dlouhych cyklech je ovulace pozdeji a v 6+1 by bylo videt vic nez gest.vacek.

karkarka
Závislačka 3069 příspěvků 04.12.18 20:10

A doktor ti nerekl,v kolikatem tt jsi podle ultrazvuku?

Michala217
Povídálka 12 příspěvků 04.12.18 20:11

@karkarka právě na gynde jsem byla 6 dny a vůbec nevím podle čeho to brát. Nevím ani kdy byla ovulace přesně vím jen že 8.11 jsem byla na gynde a říkala že za chvíli budu ovulovat . Takže těžko říct kdy se tak stalo

Michala217
Povídálka 12 příspěvků 04.12.18 20:15

@karkarka nn neřekla mi říkala že tam je jen ten gestacni vacek a že mám přijít za 14 dní takže další kontrola je 13.12

Kajkala
Povídálka 47 příspěvků 04.12.18 20:16

@Michala217 já mám podobně dlouhé cykly, průměr těch 35 dní. Ovulaci jsem měla 23 DC. Těžko říct, ale určitě bude těhotenství mladší než podle ms, a to nejméně o týden :)

Michala217
Povídálka 12 příspěvků 04.12.18 20:19

@Kajkala jsen zvedava co bude 13.12 na dalsim ultrazvuku , ale jsen z toho lehce nervózní, rada bych věděla zda je všechno v pořádku atd

Keshi
Závislačka 2856 příspěvků 04.12.18 22:57

@Michala217 Já otěhotněla v takovym dlouhym divnocyklu, ani doktoři pořádně nevěděli v kolikátém týdnu jsem a nad lékařskými zprávami všichni jen kroutili hlavou. Nakonec z toho je krásnej, dobře rostlej klučina. Držim palce, ať je vše OK. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >