Dlouhodobá rýma u kojence

125
16.3.16 22:11

Dlouhodobá rýma u kojence

Ahoj holky,

Jdu pro radu, už jsem z toho zoufalá syn ( 2,5 měsíce ) má už od svého prvního měsíce neustálou rýmu, která mu vůbec nepřestává :nevim: není kvůli tomu ani jednou očkovaný, nemáte nějakou babskou radu která pomůže? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58808
16.3.16 22:14

@daydis2 proč spěchat s očkováním? Buď ráda.. co se rýmy týče - jaká je? má ucpaný nos, je rýma barevná či jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3970
16.3.16 22:46

My jsme s rýmou bojovali měsíc a půl.. pomohlo méně odsávat, větrat a zvlhčovat vzduch, používat týden Nasivin a stříkat v průběhu dne Vincentku, myslela jsem, že se rýmy nikdy už nezbavíme a ze dne na den byla fuč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
16.3.16 23:02

Doporučuji homeopatika, pro normální dítě je super Pulsatila 9CH - rozpustit kuličku do vody a dávat klidně jen malinké množství zpočátku 3× denně, poté snižovat na 1× denně…pro tlusťoučké dítě je doporučováno něco jiného, to si už nepamatuju, ale mohla bych zjistit.

Nám Pulsatila zabrala prakticky do 2-3.dne. Je to levné, pro děťátko bezpečné a nám to zabralo jako zázrak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
16.3.16 23:06

Blinká? Můj malý má časté rýmy způsobené refluxem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
17.3.16 07:06

@daydis2 kapej mu do nosu materske mleko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
17.3.16 14:03

MM do nosu nám nezabíralo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
17.3.16 19:51

Rýmu má pořád zelenou a někdy se mu nos i ucpe.. MM bohužel nemůžu je na umělé výživě.. díky za rady něco vyzkouším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.19 12:12

Ahoj holky mám 4 měsíčního chlapečka a snad 2 měsíce už má zadní rýmu… Vysavame 3× denně, dávali jsme nasivin, libenar…nic nezabralo…
Chtěla jsem se zeptat jak dlouho si myslíte že mám vysavat? Jde mi o to že i kdybych vysavala snad půl hodiny tak pořád toho vysaju dost,ale je mi jasné že dlouhé vysávání poškodí sliznici.....
Máte taky někdo zkušenost s inhalátorem? To jje naše poslední možnost…
Už jsem fakt zoufala… Navíc už po nekolikate odkladame očkování :(
Moc děkuju za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama