Dlouhodobý vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 18:34
Dlouhodobý vztah

Ahoj lidi,
Jdu si tady pro radu. Je mi 27. S přítelkyní jsem 8 let. Plánujeme budoucnost. Příští rok chceme stavět. Doteď jsem si byl ve všem jistý, dokud jsme nekoupili pozemek a příští rok chceme začít stavět. Až když něco je, tak jsem nejistý.

Popravdě, jsem si toho v životě moc neužil. Kolem je tolik krásných žen ale jsem věrný. Sám dobře vím, že ta slast a choutky můžou být pravděpodobně jen krátkodobého rázu. Prostě mít sex s nějakou kráskou a poté si s ní vůbec nerozumět v životě. Na jednu stranu na to poslední dobou přemýšlím.

Hodně sportuju ale stejně mám pořád choutky. Je na tom někdo podobně v dlouhodobém vztahu?

Díky za názory a rady co dělat.

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 30.11.18 18:48

myslím, že se začínáš poohlížet po jiných, protože ti začíná docházet, že s blížícími se závazky hrozí, že to bude „napořád“.
Někdo se rozejde a rozhodí sítě, někdo rozhodí sítě i bez rozchodu, někdo se uklidní a zůstane se svou vyvolenou.
Každopádně bych ještě před stavěním společného domova zapřemýšlela nad oficiálním spojením - nad tím sprostým slovem na S :mrgreen: :mrgreen:
Po osmi letech soužití a s plány dobudoucna by to bylo záhodno. Pokud tedy tvá milá není z těch, co se svatby bojí stejně jako někteří chlapi ;)

Xmichaelah
Stálice 53 příspěvků 30.11.18 18:52

Ja myslim, ze jsi proste nevyboureny :) a ted prislo tvrdy na tvrdy, mate zavazek a myslim, ze tohle spoustu lidi vyleka.. a zacne premyslet, coby kdyby… takze bud to zkusit na tajnaka vedle a riskovat, nebo si srovnat prority a uvedomit si, co mas v dosavadni slecne… jinak teda ja jsem v dlouhodobem vztahu, a musim rict, ze kdyz prijde nejake vyhrocene obdobi, taky “premyslim” nad jinyma :D ale to rychle prejde… uvedomim si vsechny klady partnera a reknu si, ze to za to nestoji :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 30.11.18 18:54

Věř, ze tam dole jsou všechny ženský stejný ;) jde o to, jaké jsou osobnostne. Tak si to dobre rozmysli, ať nezvoras neco, co uz neslepis. Ta nervozita je podle mne normální, uz jdete do závazků. A souhlasím s @Mar__tanka1983 ohledně svatby

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8442 příspěvků 30.11.18 18:56

Potřebuješ ojet pár koček a zjistit, jaký svině se z některých lidí můžou vyklubat.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8442 příspěvků 30.11.18 18:59

@Mar__tanka1983 přesně to bych si přála, aby si mě vzal chlap co o vztahu pochybuje a v noci pod peřinou sní o jiných :lol: fakt terno

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 30.11.18 19:12
@terien píše:
@Mar__tanka1983 přesně to bych si přála, aby si mě vzal chlap co o vztahu pochybuje a v noci pod peřinou sní o jiných :lol: fakt terno
:lol: :lol: :lol:
Však já taky neříkám „vem si ji“, jen že pokud chtějí začít budovat společný majetky, tak že by se nad tím měl zamyslet, a nebo se na to případně vykašlat ještě před položením základního kamene :jazyk: :jazyk:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 19:56

Taky jsem si nejak extra neuzila a vubec mi to nechybi :nevim: s manzelem jsme spolu zacali chodit,kdyz mi bylo bez mesice dvacet,v petad­vaceti jsme se vzali a tyden pred prvnim vyrocim svatby se nam narodila dcerka :srdce: nejak nemam pocit,ze by mi neco uteklo,manzel je muj treti sexualni partner a jsem naprosto spokojena :kytka: ja obecne nejsem clovek,ktery kdyz je s necim spokojeny,tak hleda neco „lepsiho“ jinde :nevim: ona je totiz vetsina veci jen zdanlive lepsich,ale ve skutecnosti je to des :roll: vszim si toho co mam,ze jsme vsichni zdravi a tak :) :srdce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 30.11.18 23:19

Jsi ve věku, kdy se ti musí líbit všechny ostatní :) , otázka, jak dalece tě trápí, že bude nejspíše už jen ta jedna. Věrnost má své velké bonusy. :kytka:

malá_holka
Kelišová 5790 příspěvků 30.11.18 23:25
@Anonymní píše:
Ahoj lidi,
Jdu si tady pro radu. Je mi 27. S přítelkyní jsem 8 let. Plánujeme budoucnost. Příští rok chceme stavět. Doteď jsem si byl ve všem jistý, dokud jsme nekoupili pozemek a příští rok chceme začít stavět. Až když něco je, tak jsem nejistý.

Popravdě, jsem si toho v životě moc neužil. Kolem je tolik krásných žen ale jsem věrný. Sám dobře vím, že ta slast a choutky můžou být pravděpodobně jen krátkodobého rázu. Prostě mít sex s nějakou kráskou a poté si s ní vůbec nerozumět v životě. Na jednu stranu na to poslední dobou přemýšlím.

Hodně sportuju ale stejně mám pořád choutky. Je na tom někdo podobně v dlouhodobém vztahu?

Díky za názory a rady co dělat.

mladej tak nebuď blbej a hlavně se nežeň a nedělej hned fakany :mrgreen: když máš bobky teď, co teprv pak, pak je to totiž konečná :lol: :kytka: aspoň na pár let.

Adulika
Povídálka 27 příspěvků 01.12.18 00:36

Taky jsem v dlouhodobém vztahu a trápí mě asi ta nevybouřenost. On tu každý píše, jak nakonec došel k tomu, že zůstane věrný s tím svým a že si to nerozmyslí. Já to v sobě taky nevyřešila. Jsem věrná, nic jiného jsem nezkusila, ale hlodá mě to občas a mám pocit takového konfliktu v sobě a neúplnosti. Že si život neumím užívat a pak bude pozdě, nebo to bude ještě víc nevhod. Jenže si stejně myslím, že jednou nějak podlehnu až přijde nějaká další krize.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 00:41

Doufám, že nejsi můj přítel. :lol: Věk a počet let spolu sedí, ale my máme byt. :think:
K dotazu: Přesně vím, jak se cítíš. Já jsem s partnerem od střední. Je to můj druhý sexuální partner, s prvním jsem ale měla sex jen jednou.
Pro mě bylo nejhorší období přechod na vysokou, kdy kolem mě bylo spousta nových impulzů. Věděla jsem, že přítel je ten nejlepší chlap pod sluncem, ale nedovedla jsem si představit, že nikdy nezkusím nikoho jiného a že mi „utečou“ některé zážitky. Kdybych tehdy měla jistotu, že když se s ním rozejdu, zase se k sobě po čase vrátíme, tak to snad udělám. No, celoživotní štěstí mi (naštěstí) bylo milejší něž pár chvilek rozkoše a zábavy, takže vše dobře dopadlo. Dneska se za tohle období dost stydím, jak jsem vůbec takhle mohla uvažovat. :oops: :oops: :oops:
Teď jsem ve fázi, kdy si přítele neskonale vážím a miluji ho snad víc, než když jsem ho potkala. Navíc dost vnímám, jak za posledních pár let dospěl a zkrásněl. :srdce: Jen doufám, že mi tohle období dlouho vydrží. :D
No, nebudu lhát, občas potkám někoho, z koho mi zvlhnou kalhotky. V takových situacích prostě nechávám pracovat představivost. :andel: Jsem jen člověk no. :lol: Ale od toho prvního roku na vysoké mi ani jednou hlavou neprolítla myšlenka, že bych partnera měla opustit, ani myšlenka na nevěru.
Podle mě jen cítíš nervozitu, protože to začíná být vážné. Neboj, není to nic neobvyklého, být z takové změny nervozní a není nic neobvyklého, když máš občas chuť na jinou. Pokud si s přítelkyní vydržel takhle dlouho a nemáte jiné problémy, tak to kvůli tomu prosím nezahazuj. Tohle si ale musíš v hlavě srovnat sám, buď ti za to partnerka stojí nebo ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 00:58

@Adulika
Taky se občas bojím, že mě (nebo partnera) jednou ta nevybouřenost dožene. Ale lepší řešení než to zkusit „dát“ podle mě neexistuje. Jediný jiný způsob, který mě napadá, je nějaká řízená pauza ve vztahu, ale na to asi málokdo přistoupí (když už by měl jeden koule to navrhnout). Mluvím teda o párech, kde se oba milují a chtějí spolu trávit život, jen se dali dohromady moc mladí. Každopádně ta pauza asi stejně není řešení pro zakladatele. Pokud je mu 27 a kupují pozemek, tak to asi není žádost, kterou by chtěla přítelkyně slyšet. :mrgreen:

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 01.12.18 05:02

Jste už celkem přechozenej vztah, ale snad to zvládnete…nejlepší asi je, si občas najít na určitou dobu milenku, ale pod nejvyšším stupňem utajení, to by tě mohlo uklidnit a tím paradoxně utužit vztah doma…jako chlap to určitě zvládneš, protože mužskýmu se na rozdíl od ženské, většinou nezaslepičí hlava láskou a neboří to, co se ve stálém vztahu vybudovalo, takže spokojení jsou nakonec všichni, což je naprosto ideální životní model…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >