Dnešní exekuce majetku

Terezka1993
12.5.17 13:04

Dnešní exekuce majetku

Dobrý den, jsem tu ulplně nová. Nechci abyste mě litovali ani nechci aby měl někdo pocit že se snažim někoho využít.
je mi 23let, mám roční holčičku. Žijeme v Brně v malinkým bytě s přítelem a dcerou. Dřív jsme žili špatně, a oba máme dluhy. naštěstí jsme se sebrali, opustili staré přátele a začli pracovat, rok po tom sem otěhotněla a máme štěstí našeho života, který až přehnaně moc miluji a strašně mě mrzí, že ji nemůžeme dát úplně všechno, že musíme počítat peníze ale i tak ji dáváme co můžeme. Přítelovi se sráží něco z výplaty a nemá trvalé bydliště tady, kdežto já se snažím splácet…bohužel tu byl jeden dluh kterej jsem neřešila, je to 55tisic a když jsem tam volala tak mi řekli že ač budu nebo nebudu platit tak mi dluh narůstá, tak jsem si řekla že počkám až mi skončí rodičák a požadám o oddlužněni, což mám s jednou paní s exekutorské poradny už domluvené že mi pomůže.. Dnes k nám přišli dva pánové a obblepili nám dvě staré televize co jsme dostali od dědy a dokonce i mikrovlnku… Jsem z toho hodně špatná… Chci se zeptat jesti nemáte někdo z Brna na prodej mikrovlnku a třeba i nějakou starou televizi? Určitě nic nechci zadarmo a jestli se ptáte proč píšu sem, tak proto že jsem se chtěla trochu vypovídat. Omlouvám se jestli se to sem nehodí.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.5.17 13:08

Proč chceš zas něco kupovat, když nato nemáš? Bez mikrovlnky a televize se klidně několik měsíců obejdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
12.5.17 13:14

Ahoj, nezlob se, ale z čeho to chceš zaplatit?

• Nahlásit
  • Citovat
12805
12.5.17 13:14

Mikrovlnku a televizi nepotrebujes.

Pritel splaci kde co, takze situaci chapu. Ale tohle v domacnosti nepotrebujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 13:20
@blabla123 píše:
Ahoj, nezlob se, ale z čeho to chceš zaplatit?

Si půjčí, třeba u proficreditu . :mrgreen: anebo dalších jiných, co vyletí na googlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
12.5.17 13:22

Mikrovlnka ani tv není k životu nezbytná, spíš než shánět toto, tak bych napnula síly a začala si při MD přivydělat abys brzy splatila dluhy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
12.5.17 13:23
@hudečice píše:
Si půjčí, třeba u proficreditu . :mrgreen: anebo dalších jiných, co vyletí na googlu.

No to je super napad :palec:

Pritel ma zakaz, cokoliv takoveho vyhledavat a soucasne pohledavky platit, platit platit, co jde. Taky ma za sebou teleci roky a je potreba, aby se tehle veci zbavil. Ne delal dalsi hloupe dluhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17389
12.5.17 13:23

Ani TV, ani mikrovlnku doma nepouzivame. Obejdes se i bez toho, hlavne nic nekupuj a splacej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 13:25

@omites když tak nutně potřebuje mikrovlnku, kterou jí zase zabaví exekutor, tak co jiného chceš radit?
Televize je nutná, kor na seriály, co když jí něco uteče, ne? :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
12.5.17 13:29
@hudečice píše:
@omites když tak nutně potřebuje mikrovlnku, kterou jí zase zabaví exekutor, tak co jiného chceš radit?
Televize je nutná, kor na seriály, co když jí něco uteče, ne? :pankac:

Clovek zjisti, ze se da vyzit i s malem. K zivotu toho zas tak moc potreba neni. Zaplatit najem, jidlo, benzin, nejake to povyrazeni (vylet, vecere)… Zbytek muze frcet na pohledavky, at je to brzo z krku.
K tomu se da i l vikendu privydelat, kdyz je potreba.

Ja jsem vecer tak zbita, ze TV fakt nepotrebuju. A mikrovlnku nahradi sporak a hrnec.

Jednou chci do vetsiho a v kuchyni zase mycku. A i to bude. Jen nedelat kraviny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terezka1993
12.5.17 13:35

A to si můžu při rodičovské přivydělávat? Ano máte pravdu že nepotřebuji ale zkuste si bez toho žít, jde to ale špatně. Něco si pořídíme protože potom nám nikdo nic už nezabaví. Tady u této společnosti se domluvím na splátkách a vše ostatní splácím. Jen nevím jak je to s tou prací a navíc nemám kdo by hlídal. :/

• Citovat
  • Upravit
60042
12.5.17 13:36

TV a mikrovlnku nepouzivame ;) resila bych ten dluh, jinak vam takto zabavi vse vcetne sporaku a posteli.

Příspěvek upraven 12.05.17 v 13:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terezka1993
12.5.17 13:36

@hudečice a ano bez ulice bych nepřežía :andel:

• Citovat
  • Upravit
60042
12.5.17 13:37
@Terezka1993 píše:
@hudečice a ano bez ulice bych nepřežía :andel:

Takova blbost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17389
12.5.17 13:38

@Terezka1993 Muzes si privydelat, kolik chces. Kdo by hlidal? Co otec ditete? A zije se bez tech veci moc dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama