Do kdy čekat než se ozve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:29
Do kdy čekat než se ozve?

Asi spíš otázka pro muže. Nevím. Poznala jsem muže, on hledá milenku a já milence…Na třetí schůzce jsme spolu spali a dnes je to druhý den a já doufám, že se ještě uvidíme.
Dávám mu ještě pět dní na to, aby se ozval.
Dva týdny už je moc. Je tak?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 11088 příspěvků 13.05.19 15:32
:roll:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:34
@Klopotkova píše: :roll:

Proč kroutíš očima? Nebuď zlá.

Azeretereza
Závislačka 2751 příspěvků 13.05.19 15:35

Tak tohle je snad přesně ta výhoda mileneckýho vztahu ne? Že nemusíš čekat, než se druhej ozve. Nevyjasnili jste si to hned na začátku? Napsala bych mu klidně první, s nějakým nástřelem data a místa, a buď se ozve, nebo sex pro něj nestal za nic. Moc bych neřešila nějaký ještě máš pět dní a pak čus. Stejně kdyby se ozval šestej den, tak bys s ním sla, je tak?

Ms.Ragdoll
Závislačka 3003 příspěvků 13.05.19 15:35

Ja ti nevim, ale jestli jste se potkali jen za ucelem sexu (nebylo to rande), proc by ti mel vlastne psat? :nevim: Po akci jste si jako vubec nic nerekli? :mrgreen:

Tazvesnice
Kecalka 283 příspěvků 13.05.19 15:37

Jestli resis tohle, tak uz v tom jsou z Tve strany city a to je spatne, kdyz hledas nekoho jen na sex :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:39
@Tazvesnice píše:
Jestli resis tohle, tak uz v tom jsou z Tve strany city a to je spatne, kdyz hledas nekoho jen na sex :roll:

Už mi píše. :) Dobře. Zamilovala jsem se. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:40

@Tazvesnice Když já nemůžu mít sex bez určitého obdivu a náklonnosti. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:41
@Azeretereza píše:
Tak tohle je snad přesně ta výhoda mileneckýho vztahu ne? Že nemusíš čekat, než se druhej ozve. Nevyjasnili jste si to hned na začátku? Napsala bych mu klidně první, s nějakým nástřelem data a místa, a buď se ozve, nebo sex pro něj nestal za nic. Moc bych neřešila nějaký ještě máš pět dní a pak čus. Stejně kdyby se ozval šestej den, tak bys s ním sla, je tak?

Ano, šla bych s ním, kdyby se ozval za rok třeba…Takhle, jsem nemožná, jsem trochu čarodějnice asi a musím se krotit. Nemůžu moc mluvit, protože to pak stojí za…

Tazvesnice
Kecalka 283 příspěvků 13.05.19 15:42
@Anonymní píše:
@Tazvesnice Když já nemůžu mít sex bez určitého obdivu a náklonnosti. :zed:

V tom pripade nechapu, proc se poustis do mileneckeho vztahu :nevim: zase bude o jednu nebo dve rozbite rodiny vic :,(

Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 11088 příspěvků 13.05.19 15:51
@Anonymní píše:
Proč kroutíš očima? Nebuď zlá.

Já se Ti rozhodně nevysmívám, jen si myslím, že v tom pěkně lítáš a že z Tvojí strany jsou tam city…, což pro Tebe není a nebude moc ideální.
Zamilovat se do milence? Neblázni. :?

Petra Z
Hvězda diskuse 52797 příspěvků 13.05.19 15:54

3 schůzky a už ses zamilovala jo :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:54
@Tazvesnice píše:
V tom pripade nechapu, proc se poustis do mileneckeho vztahu :nevim: zase bude o jednu nebo dve rozbite rodiny vic :,(

Neboj! Já už jsem byla zamilovala do ženatého. Jeho manželka nic nezjistila. Já ho chci chránit. Mlčím jako hrob…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:56
@Klopotkova píše:
Já se Ti rozhodně nevysmívám, jen si myslím, že v tom pěkně lítáš a že z Tvojí strany jsou tam city…, což pro Tebe není a nebude moc ideální.
Zamilovat se do milence? Neblázni. :?

Ano, lítám. :( Teď to bude znít možná směšné, ale je to můj několikátý milenec, respektive muž, se kterým jsem byla na schůzce a prostě jsem se zamilovala no. Jsem hotová z něho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 16:01
@Petra Z píše:
3 schůzky a už ses zamilovala jo :nevim:

Je to tak. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama