Najednou potřebuji fyzickou blízkost, obejmutí...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 20:54
Jsem bačkora ???

Dobrý večer. Zazivam něco co jsem snad nikdy neměla. Poslední měsíce :roll: mám potřebu, aby mě někdo obejmul, prostě si jen lehnout a cítit objetí. Stačí chvilka a je mi zase fajn, zase nálada jedná radost

Nevím čím to??? Nechápu to. Nikdy jsem nebyla typ co byl na dotyky. I jako dítě jsem je nesnášela. Teď mám několik měsíců přítele, každý žijeme jinde, ale vidíme se často. Nevím jestli mu mám o téhle potřebě říct a hlavně jak??? Nechci být bačkora, fňukna. Nechápu se co se se mnou děje…
Prosím anonym, kvůli rodině

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Kecalka 147 příspěvků 12.05.19 21:00

Ja zase nechapu, ze nekdo bez dotyku muze zit ;) kdyz tu potrebu mam, tak jdu za manzelem a proste se k nemu pritulim :srdce: jelikoz je stejny, tak mi to opetuje a je nam obema fajn ;) a co se s Tebou deje? „Jen jestli to nebude laska“ :D :srdce:

Gortyna
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 12.05.19 21:01

Mě zase pomáhalo když mě bolí hlava přitulit se v dětství k mámě, v dnešní době k manželovi. Sice to nechápe, ale drží a mě je líp… Každý jsme nějaký, klidně mu to řekni aspoň uvidíš jak se zachová, jestli tě vyslechne, vysměje. Úchylný to není tak co

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 21:03

@Tazvesnice Nikdy jsem nebyla na city. Když byly, ani jsem je raději nedávala najevo (kdysi první láska a velké ublížení). Nevím jak to říct tomudle. Neumím se, ani přitulit. Udělala jsem to jednou a odezva byla kladna. Ale mě osobně to nedělalo dobře v tom smyslu, že jsem se necítila svá. :roll:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 21:04

@Gortyna Vidíš a já jako dítě jsem se vždy odtahovala. Žádné mazlení z me strany

Rive
Ukecaná baba ;) 1774 příspěvků 12.05.19 21:04

Tak já jsem taky nesnášela dotyky a vše okolo a když jsem si začala s manželem, tak jsme se objímali snad pořád, prostě jsem měla potřebu být s ním a na dotek.
I teď se furt objímáme a tak a nepříjdu si jako fňukna :nevim:

Tazvesnice
Kecalka 147 příspěvků 12.05.19 21:07
@Anonymní píše:
@Tazvesnice Nikdy jsem nebyla na city. Když byly, ani jsem je raději nedávala najevo (kdysi první láska a velké ublížení). Nevím jak to říct tomudle. Neumím se, ani přitulit. Udělala jsem to jednou a odezva byla kladna. Ale mě osobně to nedělalo dobře v tom smyslu, že jsem se necítila svá. :roll:.

Chapu, ale proc si budes odpirat neco, co evidentne chces a protejsek taky? Prekonej se a budes prekvapena jak moc to muze byt krasny! :kytka: ja nezazila ve trech vztazich nic dobreho, ctvrty vztah byl manzel a dodnes, kdyz se k nemu pritulim, tak se citim naprosto v bezpeci a vsechny starosti plavou nekam pryc :srdce:

Enmamma
Závislačka 3885 příspěvků 12.05.19 21:17
@Anonymní píše:
@Gortyna Vidíš a já jako dítě jsem se vždy odtahovala. Žádné mazlení z me strany

Jako matka bych byla z nepřítulného dítěte, co odmítá mazlení a city asi na mrtvici. To je pak jako když se starám o almaru. Ta se také neprojevuje. Utřu prach, naleštím a fertig. Možná někde byla chyba a tys neměla důvěru, nebo byla zklamaná. Normální je to, co prožíváš a cítíš teď.

Příspěvek upraven 12.05.19 v 21:21

Enmamma
Závislačka 3885 příspěvků 12.05.19 21:19

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 21:35

@Tazvesnice Nevím jak. Nejde to, necítím se dobře. Když jsem to udělala byla to úzkost a pak krásný pocit. Ale teď bych volila raději jak mu to říct nebo napsat?? Nevím, ale jak. Dneska je mi na nic, h ničeho nic. Mám jen potřebu obemout, přitulit se. A vím, že to zas bude pryr a dobrý na čas

Meduzata
Stálice 77 příspěvků 12.05.19 22:13

Proste ho to zkus naucit. Ja objimam doma vsechny a furt :D Kroutili sice ocima.ale uz si zvykli :* Lidi by se meli vic objimat ;)

Ou
Kelišová 7295 příspěvků 12.05.19 22:36

TO přece není bačkorovitost či fňukání - normálně konečně zkoušíš lidem důvěřovat a dovolíš si být zranitelná. To je v pořádku a znamená to, že se tvoje staré rány na duši pomalu hojí.

Ano - může tě to děsit, protože nejspíš v minulosti někdo něčeho takového u tebe využil proti tobě, ale čím víc se budeš uzavírat do bezpečné věže na venek předváděné síly a nezranitelnosti, tím osamělejší v té věži budeš.

Hele mrkni se na tuhle knížku, je možné, že pokud by ti seděla a dávala ti smysl, tak cvičení tam nabízená by ti pomohla urychlit proces toho hojení.

https://obchod.portal.cz/…nitrni-dite/

salamio
Závislačka 2622 příspěvků 12.05.19 22:54
@Enmamma píše:
Jako matka bych byla z nepřítulného dítěte, co odmítá mazlení a city asi na mrtvici. To je pak jako když se starám o almaru. Ta se také neprojevuje. Utřu prach, naleštím a fertig. Možná někde byla chyba a tys neměla důvěru, nebo byla zklamaná. Normální je to, co prožíváš a cítíš teď.Příspěvek upraven 12.05.19 v 21:21

Je fajn to mít v hlavě tak jednoduché a vědět, co je u každého normální a co ne.

ontario7
Extra třída :D 11416 příspěvků 12.05.19 23:28
@Meduzata píše:
Proste ho to zkus naucit. Ja objimam doma vsechny a furt :D Kroutili sice ocima.ale uz si zvykli :* Lidi by se meli vic objimat ;)

přesně, v dotycích je život :kytka:

pecenaBrokolice
Kecalka 161 příspěvků 13.05.19 06:29

Nepřijdeš mi jako bačkora. Pokud máš tu potřebu být objímána, tak se příteli svěř. Po letech se v tobě probudila důvěra, znám to. Bývalý nešel daleko pro sprosté slovo a ani pro ránu. Po něm jsem narážela na podobná individua, tak jsem vztahy (a vše, co k nim patří) úplně vypustila. Obejmout chlapa, to bych byla blbá. :lol: Těžká nedůvěra ke všem. A pak, po roce a půl jsem potkala někoho, kdo je konečně hodný, milý a je mi s ním dobře. Najednou jsem se cítila zas jako puberťačka a obejmout jsem od něj potřebovala. :lol: Takže podle mě zažíváš to, co já a přeju ti to. Vůbec se nestyď a neboj, buď mu třeba napiš smsku, že bys chtěla obejmout, nebo mu to řekni, jak budete spolu, nic na tom není. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama