Jak flirtovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 08:27
Jak flirtovat?

Ahoj holky, potrebuju rady :D, vzdy kdyz se mi nekdo líbí tak to ani nezjistí protoze nejak to neumim dat na sobe znat, a kdyz uz se odhodlam tak to pusobi hrozne hrr a vsechny odradim :D Mate nejake sve postupy ktere zabiraji na chlapy?

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5024 příspěvků 3 inzeráty 13.05.19 08:31

To je těžko, musíš vycítit co na daného chlapa působí. Jestli ho vidíš poprvé, nebo se „znáte“ dýl, kde se momentálně nacházíte. :nevim: Většinou zaberou delší pohledy do očí, gesta, či slova.

Freeandwild
Kecalka 182 příspěvků 13.05.19 08:33

Koukat do očí, usmát se… hlavně ten pohled hodně udělá. Mně vždycky chlapi říkali, že hned poznali, že se mi líbí, právě z toho pohledu.

Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 13.05.19 09:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potrebuju rady :D, vzdy kdyz se mi nekdo líbí tak to ani nezjistí protoze nejak to neumim dat na sobe znat, a kdyz uz se odhodlam tak to pusobi hrozne hrr a vsechny odradim :D Mate nejake sve postupy ktere zabiraji na chlapy?

No a co tak normálně děláš, že je to podle tebe hrr?

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 13.05.19 09:11

Chovej se normálně… dobývat má muž. Pokud budeš pro něho zajímavá, tak to poznáš. Netlac na pilu a hlavně ať mate spolu čemu se smat… ostatní přijde samo. ;)

iizabela
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 13.05.19 12:23

Myslím, ze základ je, aby si té všimnul a líbila ses mu TY! neda se to konkretizovat - já vždycky sbalila chlapa tak, ze si myslel, ze to on sbalil mě :think: :lol:

Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 13.05.19 15:14
@iizabela píše:
Myslím, ze základ je, aby si té všimnul a líbila ses mu TY! neda se to konkretizovat - já vždycky sbalila chlapa tak, ze si myslel, ze to on sbalil mě :think: :lol:

A tak je to taky správně. ;)

Váš příspěvek
Reklama