Do kdy Infadin?

136
27.11.07 17:31

Do kdy Infadin?

Ahoj,

mám možná trošku hloupý dotaz,ale zajímalo by mě, do kdy se mám mimčům dávát Infadin. Někde píšou, že do 1 roku, někde, že do dvou let. Nám před týdnem došel :? , tak nevím, jestli zajít ještě pro další předpis…

Díky moc za odpověď. Doufám, že pokud je to do dvou let, tak ten týden pauzy nevadí… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
27.11.07 17:37

Re: Do kdy Infadin?

Wendula píše:
Ahoj,

mám možná trošku hloupý dotaz,ale zajímalo by mě, do kdy se mám mimčům dávát Infadin. Někde píšou, že do 1 roku, někde, že do dvou let. Nám před týdnem došel :? , tak nevím, jestli zajít ještě pro další předpis…

Díky moc za odpověď. Doufám, že pokud je to do dvou let, tak ten týden pauzy nevadí… :oops:

No o tom by měl rozhodnout pediatr. Obvykle to bývá cca do 18-24měsíců. Ale nějaká ta pauza fakt nevadí:)

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
27.11.07 17:38

Já nevím, ale nám doktorka na roční prohlídce řekla, že Luk ještě nemá zcela zarostlou fontanelu, takže máme pořád dávat. Už máme třetí balení. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
27.11.07 18:38

Ahojky

my ho brali jen do roku, pak řekla doktorka přestat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
27.11.07 18:51

Díky za odpovědi, uklidnili mě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
27.11.07 20:10

No vidíte a my máme dr, co chce aby děti brali Dčko do 3 let. Vítek ho ještě dobírá. zavolej zítra dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
27.11.07 21:49

Do roka, pak nahradit mořskými rybama a „plody moře“. My jedli mořské ryby už od 9m, opatrně jsem vyzkoušela, alergická reakce žádná, spokojenost s novou chutí…
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
27.11.07 22:12

Ahoj. Nám doktorka také říkala, že se má dávat aspoň do 3 let věku dítěte. Ale prý hlavně přes zimu. Na jaře a v létě je dost sluníčka, tak se prý dávat nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
28.11.07 06:55

Náš pediatr doporučuje Infadin přes podzim a zimu myslím až do 5 let věku. Dceři (3,5) ho dávám (tedy ne Infadin, ale nějaký ekvivalent - Vigantol. Dávám 1 kapku denně, když teda nezapomenu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama