Do kdy používat bílý šum?

Anonymní
29.5.20 14:53

Do kdy používat bílý šum?

Ahoj, mám holčičku 1,5 roku. Od narození jsem ji pouštěla bílý šum. Bydlíme v paneláku a okna máme na rušnou silnici. Šum ji stále pouštím, hlavně kvůli odhlučnění ruchu z venku a od sousedů. Myslím, že jí nevadí. Chci se tedy zeptat do kdy se může šum používat? Nemůže ji to nějak narušit spánek?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

146
29.5.20 14:59

Malej má 20 měsíců a pouštím mu ho stále. Zároveň je, ale klidně schopný usnout i bez něj. Jen ho to rychleji zklidní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
29.5.20 15:19

Synovi je 2,5roku a poustime.
:oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
29.5.20 15:41

To snad neni nejak omezene vekem ne? I dospelym se hezky spi za deště :-) my jsme pousteli z medveda a nechali toho asi v pul rice, ale protoze to vypadalo, ze ji to uz spis stve..kdyby spala lip s tim, klidne ji to poustim dal..meli jsme tam nastaveny jakoby příboj a bylo to docela uklidnujici :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
29.5.20 15:44

Já pouštím 4 létemu a 2 letemu :mrgreen: usnou ihned. Usinaji teda i bez něj, ale s sumem je to jistota. 2 lety jo má od narození, 4 lety až od 3 let cca :D Neřeším to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
29.5.20 15:45

Za mě lepší byli šum, než dítě mít neustále na rukách a houpat… Však ono ji to jednou zacne vadit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 15:47

Díky za příspěvky všem. Šum máme teď spíš na odhlučnění hluku z venku a od sousedů. Říkala jsem si, abych ji tím nezpůsobila nějaké problémy do budoucna. Ale asi plašim zbytečně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2070
29.5.20 15:50

Poustim nekdy 5lete na poledni spanek ze stejneho duvodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17095
29.5.20 15:56

Tak kdyz ji nevadi, tak poustej dal. U nas pritom obcas usina i chlap :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12117
29.5.20 16:06

Videla jsem, ze to nekde doporucuji i dospelym, neresila bych. Jediny problem bych rekla ze potencialne muze byt to, ze bez neho nebude spat, tak pripadne ve skolce apod…ale zalezi, jako u vsehi, nektere deti jsou na tyhle veci fixovane hodne, jine ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama