Reklama

Do kolikateho tt prednison??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 22.07.09 12:48
Do kolikateho tt prednison??

holky mam dotaz, do kdy jste dlabaly prednison, v caru mi rekli do 10tt , gyndar rekl do 12tt, jelikoz porad hazim savli, tak se snazim eliminovat vse, co by mohlo k tem nevolnostem /opravvdu slabe slovo/ prispivat a prednison to ma v nezadoucich ucincich, takze do kdy jste to svinstvo jedly vy??

Reklama

Reakce:

kamiŠ
Generální žvanilka 23781 příspěvků 22.07.09 13:18

Já ho brala do ukončeného 12tt. Ale nevolnosti s tím nemusí být spojené :wink:

Ajdee
Kecalka 230 příspěvků 22.07.09 16:49

Já ho mohla vy:,–(it po potvrzené srdeční akci, což bylo dřív než ve 12 tt. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >