Do postele s mladším o 5 let?

Anonymní
8.6.21 19:27

Do postele s mladším o 5 let?

Anonym - citlivé téma děkuji..
Zdravím, předem upozorňuji, že se nejedná o žádný troll a teď k věci…od nějakých 13-14 let jsem si v dětství prostě rozuměl více se staršími lidmi než s lidmi mého věku proč? To netuším ale přijde mi že kolem těch 14let jsem byl mentálně napřed než lidé v mém věku ale kdo ví.. nějak to eskalovalo k tomu že v mém věku nyní 19 let, mám jednu kamarádku mého věku a toť vše, povahu mám dosti zvláštní jednou si připadám jak strašný introvert kterému je/není vše jedno a příští týden jsem extrovert který má potřebu chodit mezi lidi, výletovat atd.. což nechápu, máte to taky někdo takhle? No každopádně k věci.. prostě mě lákají starší ženy které jsou např v rozmezí +-25 let přijde mi že si s nimi více rozumím a je tam prostě taková harmonie ale nastává velký háček bohužel/bohudík jak si to kdo vezme, sem zatím neměl pohlavní sex a jsem prostě totálně nezkušený, pár tutoriálu jsem nakoukal ať nejsem úplně amatér a vím jak „provokovat“ a né hned prsty do ku*** :mrgreen: :mrgreen: ( líbat se umím:D aspoň něco :mrgreen: ) netušíte jakou mám touho, občas si připadám jak nějaký predátor když jdu po ulici :mrgreen: toto léto to padne!.. no když už by k něčemu možná došlo je starší žena ochotná se vyspat s mladším? Jak to berete chápu že některé budou psát že jsem ve věku syna atd ale dosti mě to zajímá jestli straší ženy mají takovou „menší“ touhu mít zase něco mladého jelikož mě osobně se stala situace kdy jsem totální náhodou u mé tety potkal její kamarádku(24) a už ze začátku jsem prostě cítil takový kouzlo a myslím že i ona, furt se kolem mě smála, tančila, dotýkala se mě, vzala si muj mess a furt dokola se mě ptala kolik mám let a vše bylo strašně přátelský, asi po 3 dnech jsem jí napsal zda nedáme nějakou skleničku - napsala že bohužel dnes nemůže no ale za další 2 dny jsem přijel opět za tetou a slečna už popíjela u ohně nějak jsme kecali a dozvěděl jsem se že má chlapa co pracuje v cizině a má podezření že jí podvedl no k večeru jsem se BOHUŽEL až moc přepil a možná by bylo více kdo ví ale zůstali jsme u líbání i ohně a jak jsem se dostal domů si už vůbec nepamatuji..co její chování mělo znamenat byla prostě nadržená nebo jak? Nutno dodat že má teta a slečna nejsou česky tudíž jsem byl pro ní možná něco nového jako cizinec? Vyspaly by jste se s někým mladším o +-5 let? možná bude i rozdíl když to bude M19 a Ž24 a nebo M32 a Ž37 :)
tak mě tady hlavně nesežerte to mají Češi dost v povaze a pojďme radši „diskutovat“ díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6684
8.6.21 19:29

Je velký rozdíl 15 a 21 19 a 25 už lepší a tebou zmíněný 32 a 37 už je naprosto OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 19:36

Myslím, ze pokud se s Tebou slečna líbala, tak mas docela vysoké sance (na to, ze je zadaná, na můj vkus az moc, ale to je jiná). Můj manžel je o 6 let mladsi a všecko v pohodě, máme dvě děti :) ale když jsme se seznámili bylo mu 24. Mimochodem, Vypadá to, ze mas smysl pro humor, to určitě taky pomůže :)

• Citovat
  • Nahlásit
19262
8.6.21 19:39

:mrgreen: :mrgreen: Dnes mám dobrou náladu :jazyk: Plus mínus 5 let :mrgreen: :mrgreen: Češi, nesežerte mě :jazyk:

Budu to brát vážně. Pětiletý věkový rozdíl v neprospěch 8o ženy vůbec nic neznamená, zvlášť, jestli jde o slušně řečeno mileneckou lásku. Ať už trvá hodinu či dvacet let.
V manželství to znamená taky velký lejno, dokonce mám vypozorovano, že tyto svazky patří k těm více stabilním.
V mém okolí je hooodne vztahů, kde je žena starší než těch 5 let, a fungují desetiletí, i ten náš.
Nevím, co řešíš, buď to tam je nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5357
8.6.21 19:40

19 a 24 je myslím v pohodě pokud nevypadáš na 16. Ale je rozdíl například 19 urostlej hokejsta a 19 zdechlý vořezávátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 19:47

Neřeš kraviny. jestli ji chceš (ne zrovna tuhle, ale jakoukoli) a ona chce tebe, na co se zabývat něčím tak nepodstatným, jako je věk :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
8.6.21 19:47

@Náměsíčná Zdechly vozerazavatko :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 19:55

Ve 27 jsem mela na sex 22 leteho kolegu z práce, ale byl v posteli zkušený a hodně výkonný, jinak pro život k ničemu. O věk si myslím ani tak nejde jako spíš o tu chemii. Upřímně za mě, nebavilo by mě zaučtovat panice, on byl moje hračka, ne já jeho učitelka :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16872
8.6.21 19:55

Nezáleží na věku, ale neurotici, co jsou zavření ve své hlavě a nejistotě a neustále špekulují jak neudělat chybu většinou nejsou dobří v posteli. Takže bys mě nezaujal.

Míň teoretizuj a vymášlej scénáře a varianty, víc funguj mezi reálnými lidmi a nakonec se začneš být schopní komunikovat i s ženskejma.

A teda pasivná agrese aby se svyhl poslání do háje tím, že preventivně dehonestuješ každýho, kdo by s tebou nesouhlasil je fakt lame a jedna ze známek toho, že prostě jsi vyděšený králíček co si na internetu hraje na kdoví co a platí na něj že bude vyděšený a strnulý i v té posteli. Na tomhle zapracuj, na sebepřijetí, sebedůvěře, ochotě dělat chyby - většinou se na ně neumírá. Pak to najednou půjde mnohem lépe i s tím sexem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25199
8.6.21 20:16

Ne nadarmo se říká, že v posteli se všechno srovná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4270
8.6.21 20:22

Když řekneš před sexem 24lete mladé holce, že si vždy chtěl starší ženu tak určitě budeš panic i další léto :lol: promiň. Přijde mi akorát vtipné zpětné jak v 19 letech vnímá někdo o 5 let starší jako pomalu babičku. Přitom jsem to tak také vnímala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
8.6.21 20:35

Ve věku kolem 25 let, mě mladíci, navíc panicové, teda nijak nevzrušovali…spíš ti starší a zkušení. Ale každý musí nějak začít…teď je mi 36 a nějakého toho mladíka si v posteli představit umím, né teda 19 letého, spíš tak 25… :* Jinak to, že se s tebou dotyčná líbala, nemusí nic znamenat, já když jsem napitá, tak se taky líbám s kde kým a druhý den už o něm nevím :oops: :lol: Líbačka nic moc neznamená. A přijde mi, že všechno moc analyzuješ a rozebíráš, to není moc sexy…prostě, když se ti nějaká líbí, tak jdi do toho a nepřemýšlej o tom tolik…buď chlap ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
8.6.21 20:35

Mladá paní si s tebou jen hojí ego. Pohlavní sex, jak píšeš, nečekej. Pět let není moc, ale ty jsi ucho a ona je vdaná. Takže veliký rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
8.6.21 22:53

Mě nikdy mladí kluci, pod 25 let, nepritahovali.. Ideál byl pro mě kolem 30 a to mi zůstalo… Takže mít 24, tak u mě 19 lety nemá šanci, ale 30 lety v 35 ano (hypoteticky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
8.6.21 22:59

Příště se tolik neozer. Buď chceš chlastat, nebo… Věk je jedno. Když jste oba pro.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat