Do školky před 2. narozeninami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kumitek
Nováček 2 příspěvky 12.01.18 13:55
Do školky před 2. narozeninami

Ahoj, dostala jsem super nabídku práce a chci se zeptat, pokud dám malou do školky v 18 měsících na dýl jak 46 hodin měsíčně, vím, že přijdu o rodičák, ale musím to někde hlásit? Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

mapu
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 12.01.18 13:59

Hlasit to musíš ty i školka, tak si rodicak prerus a docerpej az mala dosáhne 2.let.

arinecka
Závislačka 4509 příspěvků 12.01.18 14:01

@Kumitek Ty jo, takhle malé dítě ti do školky ani snad nevezmou :think:

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 12.01.18 14:02

A když by si RP navýšila, nevyčerpala bys ho?

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.01.18 14:04

@Kumitek
Na zdravotní pojišťovně a samozřejmě na sociálce.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.01.18 14:06
@arinecka píše:
@Kumitek Ty jo, takhle malé dítě ti do školky ani snad nevezmou :think:

Vezmou, když mají místo, nebo do soukromé. Syn chodil od roku a půl a u nich měli i mladší děti.

Wani
Závislačka 2878 příspěvků 12.01.18 14:10
@arinecka píše:
@Kumitek Ty jo, takhle malé dítě ti do školky ani snad nevezmou :think:

Nektere soukrome ano.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 12.01.18 14:18

Není to náhodou u soukromých školek, tak že po domluvě nikam nic nehlásí a rodicak můžete pobírat dál dle plánu? :nevim:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 12.01.18 14:19
@Kumitek píše:
Ahoj, dostala jsem super nabídku práce a chci se zeptat, pokud dám malou do školky v 18 měsících na dýl jak 46 hodin měsíčně, vím, že přijdu o rodičák, ale musím to někde hlásit? Díky

Super prace je super, zvazila jsi vsechno, abys jednou nelitovala.Jsi pripravena na fofry, nevyspani, nemoci z kolektivu? Nejake jeslicky, neco soukromeho hledej.Co chuva? Klasicka skolka to hlasi.

Lendeš
Kelišová 5002 příspěvků 12.01.18 14:22
@janickaIII píše:
Není to náhodou u soukromých školek, tak že po domluvě nikam nic nehlásí a rodicak můžete pobírat dál dle plánu? :nevim:

Tím by zakladatelka nesplnila své povinnosti. Povinnost oznámit to úřadu práce má příjemce rodičáku, ne školka.

Příspěvek upraven 12.01.18 v 14:23

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 12.01.18 14:22

@Kumitek Promiň, nejsem zastáncem mít dítě u zadku do čtyř let. Malá chodí do školičky nejdřív na půl dne už od jednoho roku. ALE 18ti měsíční dítě nepatří do školky a už vůbec ne na 46 hodin! Správně by na tolik hodin neměli chodit ani tříleťáci. Nejde tam částečný úvazek? Co ta chůva?

petra.vpoc
Povídálka 26 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 14:25

Těch 46 hodin platí u státních institucí. Já teď řešim to samé. Syna 1,5 vemou do státní školky a já stále na mateřské nastupuju na těch 46 hodin do práce a nikdo mi není schopný říct jak to udělat abych pracovala a nesebrali mi mateřskou. Údajně totiž mohu pracovat u stejného zaměstnavatele ale na jiné pozici..? ovšem sociálka ani pracák neví. haha

blumen
Hvězda diskuse 43119 příspěvků 12.01.18 14:25

@EmmaAnna jsem pro skolku a ne chuvu, chuva neni pod dohledem. U nas skolka v 18m v pohode.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.01.18 14:26

Radši tu chůvu, je zima, čeká nás chřipková epidemie, myslím že by ti hned onemocněl než se mu ustálí imunitní systém…takže bys byla zase doma. A nemusíš nikde nic hlasit.

Příspěvek upraven 12.01.18 v 14:27

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 12.01.18 14:27
@Lendeš píše:
Tím by zakladatelka nesplnila své povinnosti. Povinnost oznámit to úřadu práce má příjemce rodičáku, ne školka.Příspěvek upraven 12.01.18 v 14:23

Ok, ale na rodicaku si člověk může vydělat kolik chce. Je to tedy omezeno ještě tím, že musí pečovat o dítě nějaký čas? Takže vlastně není žádná možnost v případě, že maminka dostane dobrou pracovní nabídku před vypršením naplánované doby získat rodicak celý? (Vyjma možností pobírat vic)?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama