Dobexil v těhotenství

400
11.8.13 07:42

Dobexil v těhotenství

Ahoj,

jsem v 8 měsíci a začla sem mít problémy s hemeroidy.
V lékárně sem si koupila dubovou kůru a mast Dobexil H. Používám ho 4.den ale až dneska sem se začetla do letáku. Chytře sem v lékárně zapomněla říct že jsem těhotná a nyní sem zjistila z letáku že se v těh. nemá používat?
Má někdo s touto mastí zkušenosti? Je to velkej probém že jí používám? Chystám se v týdnu zajít do lékárny a koupit si radši něco jiného. Snad ale 5 denní používání neuškodí. Co myslíte?
Děkuji za rady a informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8924
11.8.13 07:50

Tak v 8.mesici uz to na tobe asi je videt, ne? Tak by si lekarnice mohla vsimnout…
Jinak neskodi to, ja to taky pouzivala, ale kdyztak si kup Faktu mast i cipky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
11.8.13 07:57

To sem si myslela taky :-) Zvláště ted v létě že by to mohla vidět.
Tak sem to neřešila. Až dnes ráno sem se začetla do letáčku. O té masti Faktu sem se už dočetla a chystala sem se o ní říct v lékárně. Jinak děkuji za uklidnění. Trochu mě to vylekalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
11.8.13 08:11

Já ho taky používala a v pohodě :palec: jo, malej měl nějaký problémy s pupečníkem, ale pochybuju že za to mohl Dobexil :D oni se tím prostě jistí, protože v těhotenství nikdo neví přesně, co a jak se může stát, tak 99% prášků se brát „nesmí“.

• Nahlásit
  • Citovat
Mišuna
11.8.13 09:19

Prakticky jediný ofic. povolený je Preparation H.
Dobexil obsahuje calcium dobesilát a lidocain, Faktu policresulen a cinchocain, čili dle mého prašť jako uhoď. Ale v 8. měsíci bych si z toho už nedělala vrásky. Hlavně ať to zabere :)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama