Dobrá vegetariánská kuchařka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10115
12.4.21 20:38

Dobrá vegetariánská kuchařka

Ahoj,

jsem v tomhle úplný elév. Doporučíte nějakou dobrou, osvědčenou kuchařku vegetariánských jídel, který by mohla chutnat i lidem zvyklým na maso a byla takovým rozumným úvodem do problematiky? Ideálně kdyby recepty měly i nějak vyvážené poměry živin a tak… ne že bysme úplně přecházeli na vege, ale chceme maso výrazněji omezit a nemám prostě moc představu, jak a co vařit, aby to fungovalo a chutnalo. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4216
12.4.21 20:57

Líbí se mi stránky jarmilasweet.cz

Ze jsou veganské jsem zjistila az dodatečně - nepodařilo se mi na nich najít recept z kuřecího, kterého jsem měla přebytek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 21:05

Petr Klíma- Zeleninová kuchařka, Luštěninová kuchařka

Kuchařka že Svatojánu - knihy, blog, fcb

Kichnette blog ( není Vege, ale dobré Veg recepty tam najdeš)

• Citovat
  • Nahlásit
49
13.4.21 06:27

Nejlepší vege kuchařka pro začátečníky je podle mě Biokucharka Hanky Zemanove. Je tam sice i pár masových receptů ale více vegetariánských a i nějaké rady k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 08:06
@Patifu píše:
Nejlepší vege kuchařka pro začátečníky je podle mě Biokucharka Hanky Zemanove. Je tam sice i pár masových receptů ale více vegetariánských a i nějaké rady k tomu.

Super kniha, mě sedla teda ta část teoretická než samotné recepty. Pokud paní chce vařit návštěvě tak doporučuji koupit dle kuchyně. Já mám různé styly Veg kuchařek, a takové veg variace na typické české jidla mě nenadchnou ( falešná svíčková, sojoknedlo). Úspěch sklidiš u cizrny na paprice ( pro klasiky) s knedlíky, Ratatouille s pohankou, mungo nebo červená čočka na kari se zeleninou a rýží, domácí hamburger s karbenatkem z červených fazolí, hlívovy guláš. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat