Reklama

Dobrý den maminky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunka04
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 09:23
Dobrý den maminky

Dobrý den maminky :) chci se zeptat jak je to s rodicakem? Mala se narodila 21.9.2016 pobíram pouze rodičovský příspěvek na mateřskou mi to nevyšlo skrz tu ochranou lhůtu. Do kdy budu mít cely příspěvek tech 7600 a kdy mi to zmenší? Popřípadě mela jste některá nějakou práci na doma? Dekuji moc za vaše rady. A jeste jedna otázka mala se narodila skoro o 3 týdny dříve a byla malička mela 2180g dnes ma 4500g dr včera říkala ze moc nepribira jelikož tam nebyla naše a řekla jsem ji ze je narozena dříve potom řekla ze to je vlastně dobre? Kojim + hipp bio UM a dr mi řekla ze muzu zkusit dat mrkev. Diky za rady Veronika

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama