Dobrý krém na ruce

326
19.5.06 11:30

Dobrý krém na ruce

Holky,
prosím jaký je dobrý krém na ruce. Vždycky se mi zdá, že už jsem nějaký našla a pak zase nějak už nezabírá. Asi jsou nejhorší ty, co se tak rychle vstřebou, působí párkrát a pak už ne. Ještě mi není ani 30 a mám ruce hodně šupinkové a popraskané.
Vím, že se tomu neubráním, ale domácí práce také chtějí své, je to daň na rukou, i když občas mám rukavice, ne vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15326
19.5.06 11:55

Evčo,
já mám ráda z Garnier - intenzivní péče o velmi suchou pleť krém na popraskané ruce (červená tuba). Není mastný a rychle se vstřebá.

Na noc si dávám bavlněné rukavice a ruce silně namazat jakýmkoliv krémem, já používám masťový základ, který ti prodají v lékárně. Ten je super mastný, ale na noc s rukavicemi to neva.

Jo, a gumové rukavice se snažím používat skoro pořád. Třeba jen jednu na pravou ruku, kterou při úklidu máčím. Koupila jsem si takové modré se zeleným vnitřkem z Viledy a ani nevím, že je mám. Naštěstí mám myčku, a to se na rukách taky samozřejmě projeví.
Pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
19.5.06 11:57

Ahoj, tak já mám atopický ekzém na rukách a používám většinou rukavice, ale někdy ne. Po dlouhém zkoušení krémů už teď kupuju jen modrou Indulonu, ta je pro mně fakt nejlepší. Namastí ruce, že nejsou suché a nemastí na nic okolo. Vůbec mi nevyhovují takové ty glycerinové a podobné, protože se hned vsáknou a suchost zůstává. Pak ještě mám Lipobase krém, ovšem ten je na předpis, koupit nejde. Ten je úplně super, když mám ruce hrubé po nějakém větším máchání. Ale asi záleží na každém, co mu vyhovuje.
ahoj Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
19.5.06 12:04

modrá indulona … jednoznačně :wink:
NiKi

P.S. Jo a extra hebký ruce jsem měla po namazání krémem na strije :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
19.5.06 12:06

Jeee, ja uz vyzkousela tuny kremu na ruce (mam suchou plet!), utratila jsem hooodne penez a stejne musim rict, ze nejlepsi je modra indulona za 30,–Kc :)

marka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
19.5.06 12:16

modrá indulona:) na mé ruce i dětskou pokožku:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
19.5.06 12:27

Obyč. modrá Nivea. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
19.5.06 13:02

tak moje dobrá zkušenost je s tímto krémem: I-care Krém na ruce s bílým ichthamolem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
19.5.06 13:05

Ahoj,
mívala jsem taky suché ruce a souhlasím s indulonou i niveou.Ale pozor!Indulona obsahuje moc vody a v zimě můžou být i omrzliny.Snad proto není vůbec vhodná na obuv(koženou).Obuv po ní časem popraská,i naše ruce.Takže v létě super!
Na noc tak 2× v týdnu namažu obyčejnou vazelínu nebo infadolan z lékárny a do rána mám ruce jak dětskou prdelku :-) :-) :-)
Pa Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
19.5.06 13:57

Já mám často pocit suchých rukou a zatím nejlepší mi přišel krém na ruce od La Roche Possay. Koupila jsem ho v lékárně. Ale je poměrně drahý cca 250,– kč. Intenzivní krém na ruce od Garnier nemám vyzkoušený, ale s pleťovým mlékem stejné řady - na suchou pokožku (taky v červeném obalu) jsem byla přes zimu velmi spokojená. Moc dobré zkušenosti naopak nemám s krémy na ruce od Avonu. Přijdou mi jen jako navoněná voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
19.5.06 14:19

Určitě modrá Indulona.Kámoška trpí ekzémem na dlaních,vyzkoušela kdeco a Indulona zabírá nejlíp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
19.5.06 14:55

Pro mě je nejlepší Neutrogena vyvinutá přímo pro ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
20.5.06 00:32

Ahoj,
měla jsem podobné problémy s pokožkou na rukou, od té doby co používám AVON Planet Spa krém na ruce s výtažky z mrtvého moře a střídám to s parafínovým krém také od Planet Spa - arizonská poušť, tak mám pokoj a pokožku mám úplně jako dětskou prdelku. :D
AHOJKY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
20.5.06 12:23

Tak mě vždycky chvilku dělá dobře modrá indulona, ale po čase se mi začnou tvořit takové ty vodové pupínky, takže vyměním za Excipial mastný krém a ten mi vyhovuje nejvíc. Ikdyž píšou, že je to mastný krém, na rukou žádný mastný film nezůstává, dobře se vstřebá a ruce jsou jemné. Na noc občas použiju jemnou vazelínu, ta je taky dobrá. Prostě jsem všemi mastmi mazaná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
20.5.06 20:14

BUEBCHEN - specialni ochranny krem. Obsahuje rybi tuk, a pro moje ruce se stal primo heroinem, bez nej neudelam ani krok.
Mam taktez dlouholetou zkusenost se suchyma rukama a krvacejicimi ragadami, ale tento krem me naprosto presvedcil. A navic ani neni moc drahy.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama