Make - up

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tterka
Kelišová 5428 příspěvků 17.05.06 15:27
Make - up

Ahoj maminy,
tentokrát po vás nechci žádnou radu, ale naopak se s vámi chci podělit o svoji radost. Jelikož mám po porodu pleť v dost děsném stavu - akné, na každém kousku pleti jiný barevný odstín atd… :evil: , tak jsem se rozhodla, že si koupím nový make - up. Doposud jsem vyzkoušela různé druhy za různé ceny a vždycky jsem byla zklamaná a přes make-up jsem musela ještě nanést kilo pudru, aby se mi aspoň barvička trošku stmelila - a dneska - hurá, konec trápení. Koupila jsem si make - up od Vichy. Nanesla jsem ho na obličej bez předchozího promazání krémem a jsem šťastná jako blecha. Pudr už nepotřebuji a makeupu jsem použila jen nepatrné množství :P . Konečně si připadám přirozeně, je to fajn pocit a myslím, že i když to není zrovna levná záležitost, tak Vichy za to stojí 8) .

Tak doufám, že se na mě nebudete zlobit, že jsem se tady s vámi podělila o svůj bezva nákup - když já z toho mám vážně takovou radost, to bude rodinka čubrnět.....

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
moninda
Kecalka 379 příspěvků 17.05.06 15:42

tterko,já ho používám taky:-)))

andjelka
Povídálka 27 příspěvků 17.05.06 15:48

A prozradíš ještě, který druh od Vichy to je? :-)

Bramburek
Kecalka 219 příspěvků 17.05.06 15:52

Ano, ano..! Nejenom make up, ale i pletové krémy jsou skvělé a vyhovují i mé velmi citlivé pokožce!

lendulka
Kecalka 125 příspěvků 17.05.06 16:04

A které pleťové krémy myslíš, že jsou ty nejlepší?
Nezkoušely jste některá také ten lesk na pusu (jsou tři odstíny)?

tterka
Kelišová 5428 příspěvků 17.05.06 16:09

Andjelko,
nevím úplně přesně, co je to za typ. Nebyla mi to schopná říct ani magistra v lékárně. Určitě nemám na vrásky - to ještě nepotřebuji :lol:
Napíšu ti, jak je to napsané na krabičce:
AÉRA TEINT
Matný tekutý make-up
Na normální a smíšenou pleť
Dlouhotrvající efekt
Nezanechává stopy na oblečení.
Inovace VICHY: Prodyšná mikroporézní síť. Pleť dýchá. Make-up dlouhodobě zmatňuje a sjednocuje barvu pleti. Hypoalergenní. S termální vodou z Vichy.

Snad jsem pomohla 8)

andjelka
Povídálka 27 příspěvků 17.05.06 16:56

Anooo, to je přesně to, co jsem chtěla vědět. Díky. Taky o něm totiž uvažuju. :-)

Cinq
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 17.05.06 17:59

Tak jsem rada,ze jsi spokojena :D ja totiz pouzivam vse jenom od Vichy(od vlasu az k pate)…jee to jedina znacka ktera mi vyhovuje :wink: a to mam opravdu citlivou plet…

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.06 18:34

Tterko, já ten Era teint používala asi 2 roky, ale zrovna včera jsem ulítla a koupila si ten jejich nejnovější Derma blend. Dnes ho mám poprvé na sobě a už ho zase pár let nezměním. Je daleko lepší než Era teint, ale potřebuje podkladový krém, protože je dost hustý. Zato kryje nejlíp ze všech, které jsem vyzkoušela. Jinak Vichy také miluju, na moji problematickou a citlivou pleť je jako balzám.

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 17.05.06 19:05

tterko, nevíš jestli se dá koupit jen vzorek?

adka

Martoch
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 17.05.06 19:18

Taky se přidávám k fanynkám Vichy. Používám krém Normaderm (denní), LiftactivPro (oční) a taky ten lesk na rty. Se vším jsem moc spokojená. Jenom jeden výrobek mě zklamal - na celulitidu, ale ne teď ten nový, ale ten co byl tak před dvěmi lety. Žádný efekt.

Marťoch

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.06 19:37

Říkáte od Vichy? Hmmm, že bych do něj taky šla? Já tedy make - up nikdá nepoužívala, ale jak píše tterka - mám ksicht horší jak v pubertě :roll: .
Nedávno jsem zakoupila jeden levnější - ale bylo to jako bych se namazala krémem - a efekt žádný :twisted: .
A jakže hluboko do peněženky mám sáhnout? Honem mi to povězte - čeká mě poslední plat od zaměstnavatele, a pak jen ta ubohá mateřská. tak ať si to rychle rozmyslím :D

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 17.05.06 19:38

Ahoj krásky :D :D :D ,
já jsem v životě neměla make-up, po jehož použití bych si nepřipadala, že mám na tváři masku.
Pak tady někde v diskusích holky vřele doporučovaly Vichy - Aera Teint, tak jsem si ho koupila a jsem úplně NADŠENÁ!!!!! Je fakt úžasný, lehoučký, voňavý. Krásně sjednotí barvu pleti a vůbec není potřeba pudr.
Fakt vřele doporučuju. Kamarádka říkala, že vypadám, jako bych vyšla z kosmetického salonu :D :D :D :D . No tam já chodím dennodenně..... :D :D :D . Pa M.

moninda
Kecalka 379 příspěvků 17.05.06 20:04

ja používám od Vichy ještě ten hydratační krém THERMAL FIX2.
používám jí už asi 5 let.a je fakt super.

ANDELA:ten make up stoji neco okolo 420Kc.

lendulka
Kecalka 125 příspěvků 17.05.06 20:59

Milá Marťoch, chtěla jsem se zeptat, jaký odstín toho lesku používáš (červený, oranžový nebo růžový)? A jak jsi s ním spokojená? Je taky tak vynikající?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama