Dobrý mimi sekáč v Brně?

932
13.8.05 10:23

Dobrý mimi sekáč v Brně?

Ahoj holky,

prosím o radu: Původně jsem chtěla Aničce kupovat všechny věci nové, ale ono to přece jen leze do peněz, a když vidím, jaké hezké věci ze sekáčů mají ostatní děti, tak si říkám, že by se snad svět nezbořil, kdybych tam taky něco koupila - zvlášť nějaké kombinézky na podzim a zimu, popř. fusak. Ale samozřejmě chci, aby všechno bylo v dobrém stavu - aby to nebylo přivezeno bůhví odkud, ale třeba přímo od maminek. Nemáte tip na nějaký takový dobrý sekáč (bazar) v Brně? Díky moc.

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

741
13.8.05 13:22

ahoj holko květňátková,

tak já mám dobrý zkušenosti se sekáčem u nás na mendláku. ale taky dobrej sekáč je u měnínské brány, dají se tam pořídit dobrý věci. já nakupuji hlavně v sekáči. minule sem pořídila čtyři bodýčka, tričko a krásnou mikinu za dvě stovky celkem, za to bych měla v háemku jedno tričíčko. novým věcem sem dala sbohem, nemá to smysl na tak krátkou dobu… aňouš to má pětkrát na sobě a pak pořizuju větší velikost… ale sou sekáče, kde mají vyloženě hadry, a tam teda nenakupuju. no, chce to fakt vyhmátnout.

Bibina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16724
13.8.05 17:47

ahoj
já jsem pěkné věci koupila v sekáči na Veselé. Byla jsem i u Měn.brány,ale tam bylo moooc draho, tričko pro 0-3m stálo 140 Kč !!!! tak už tam nechodím, jinde se trička dají sehnat za 30-50 Kč.

Ale taky se ráda nechám inspirovat na dobré sekáčky.

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anangi
17.7.10 21:34

sekáč online

v Brně je i sekáč na netu a dá se pak vyzvednout kdesi v Husovicích, www.tata-mama.cz, prostě si to naklikám a manža mi pro to sjede :D

• Nahlásit
  • Citovat
10706
17.7.10 21:50

pár věcí na děti mají i v sekáči na Domažlické :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
voyageuse
10.1.12 18:05

sekáč Brno

.