Dočkám se někdy?

Anonymní
23.6.21 20:13

Dočkám se někdy?

Ahoj,
prosím, neodsuzujte mě ani nesuďte, jsem toho fakt už plná a nevím kam s tím jít.
Před pár měsíci jsem si začala psát s klukem přes seznamku, pak jsme se přesunuli na messanger, tam zůstali a vyměnili si čísla. Píšeme si každý den, voláme když to jen jde a viděli jsme se cca po měsíci a půl naživo. Od té doby jsme se sešli ještě dvakrát, ale pointa je, že mi docela brzo řekl, že mě miluje. Mně to chvilku trvalo, ale nakonec jsem mu to řekla taky, jelikož tam city jsou a myslím na něj neustále, chci být jen s ním. Co mě ale trápí je, že jsme ještě neměli normální rande - vždycky jdeme jen někam ven, na pár hodin, když je zrovna v Praze (je z ČB), chvíli se procházíme a pak si dojdeme někam sednout a vrhneme se na sebe, resp. většinou on na mě.
Přitahuje mě a chci s ním dělat všechny ty věci, ale taky chci dostávat kytky, chodit na schůzky, který nebudu muset plánovat já, chci se dlouho do noci objímat a usínat u filmu a to všechno, co normální zamilovaný páry v našem věku dělají. On to má hrozně nanic doma, nemá kvalitní rodinný zázemí a musí hodně pracovat, aby se vůbec uživil, od rodičů žádnou pomoc nemá, o lásce radši ani nemluvím. Do Prahy se teď bude stěhovat, takže bychom spolu konečně mohli trávit víc času. Nicméně moje otázka zní, jestli myslíte, že jsem se zbláznila, když chci tyhle věci, anebo jestli se jich podle vás od něj někdy dočkám? :nevim: :roll: :,( Už jsem z toho i párkrát brečela, jen když si to uvědomím, že tohle prostě potřebuju a nemám to. Nevím, jestli to je proto, že pro sebe nemáme skoro prostor, anebo že na to není nebo to tak třeba nevnímá. Už nevím co si myslet.
Anonymně, je to pro mě momentálně hodně citlivé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9156
23.6.21 20:16

A když jsi mu to řekla, tak co on na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
23.6.21 20:19

Když spolu jdete ven, tak to je rande. Kytky bych asi nečekala, když je doteď nedává. Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 20:20
@Cenarius píše:
A když jsi mu to řekla, tak co on na to?

Zatím jsem se neodhodlala mu to napsat. Nevím, přijde mi že by to nemusel správně pochopit a brát to třeba jako odmítnutí nebo tak - když nevidím jak se tváří tak se to těžko pozná. :nevim: Až dneska se to ve mně nějak zlomilo, že si nejsem vlastně jistá, jestli se to zlepší když už bude tady. Prostě mám pochyby.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 20:24
@Elishka1 píše:
Když spolu jdete ven, tak to je rande. Kytky bych asi nečekala, když je doteď nedává. Kolik vám je?

No, právě já si pod pojmem rande představuju asi něco víc. Ne svíčky a drahou restauraci, ale prostě nějakej nápad z jeho strany - třeba výlet nebo tak, někam kde to má rád, piknik nebo něco podobnýho. :nevim:
O kytkách konkrétně jsme se už bavili, říkal že je dává, když věří, že to bude stálejší, což chápu - sama jsem mu říkala, že tohle ještě jako chození brát nechci, právě protože spolu můžeme být tak málo.

• Citovat
  • Nahlásit
618
23.6.21 20:28

Tak jestli se vidíte jednou za xxx, tak se nedivím, že rande probíhají hlavně v posteli. Předpokládám, že násilím tě do ní netlačí. Jestli se bude brzy stěhovat a budete mít na sebe více času, tak to poznáš sama, jak to je. Zatím bych to nehrotila a uvidíš časem. Ukončit to můžeš pak vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9156
23.6.21 20:29
@Anonymní píše:
Zatím jsem se neodhodlala mu to napsat.Nevím, přijde mi že by to nemusel správně pochopit a brát to třeba jako odmítnutí nebo tak - když nevidím jak se tváří tak se to těžko pozná. :nevim: Až dneska se to ve mně nějak zlomilo, že si nejsem vlastně jistá, jestli se to zlepší když už bude tady. Prostě mám pochyby.

O bože :roll: takže ani spolu nechodite a ty už brečíš, že to není tak jak sis vysnila? Že ti nečte myšlenky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
23.6.21 20:29
@Anonymní píše:
No, právě já si pod pojmem rande představuju asi něco víc. Ne svíčky a drahou restauraci, ale prostě nějakej nápad z jeho strany - třeba výlet nebo tak, někam kde to má rád, piknik nebo něco podobnýho. :nevim:
O kytkách konkrétně jsme se už bavili, říkal že je dává, když věří, že to bude stálejší, což chápu - sama jsem mu říkala, že tohle ještě jako chození brát nechci, právě protože spolu můžeme být tak málo.

Počkej, to jako jsi mu řekla, že to sama ještě nebereš jako vztah, ale jen jako nezávazné šu. ání, a teď se divíš, že nenosí kytky? Ne ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 20:33
@Violkafiala píše:
Tak jestli se vidíte jednou za xxx, tak se nedivím, že rande probíhají hlavně v posteli. Předpokládám, že násilím tě do ní netlačí. Jestli se bude brzy stěhovat a budete mít na sebe více času, tak to poznáš sama, jak to je. Zatím bych to nehrotila a uvidíš časem. Ukončit to můžeš pak vždycky.

Ano, taky mi to dává smysl, že mu to chybí (neměl vztah přes 5 měsíců, já se sex. životem teprve začínám - opozidlec :)). Navíc si mimo jiné píšeme i o tom, celkem často, někdy fotky a tak, a čtyři měsíce jsou přeci jen dlouhá doba. :oops: A samozřejmě že mě do ničeho nenutí, pořád říká že je to na mně, že on by chtěl a přitahuju ho, ale nevadí mu ani počkat, když řeknu ne tak netlačí, ale vím že by moc chtěl. Mě jen brzdí ten fakt, že začínáme náš vztah zrovna takhle, ne tak, jak je spíš běžný a jak jsem si to nejspíš představovala. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4512
23.6.21 20:35

Bud opatrna, aby nemel takovych vztahu jen na sex vice. Pry se dnes mladi takhle seznamuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 20:36
@Kutil Tom píše:
Počkej, to jako jsi mu řekla, že to sama ještě nebereš jako vztah, ale jen jako nezávazné šu. ání, a teď se divíš, že nenosí kytky? Ne ne :D

Ne. Narovinu jsem mu řekla, že to beru vážně (už na začátku jsme si to navzájem řekli, že oba chceme něco vážnýho, ne jen přechodnou známost). V tomhle jsme se shodli.

• Citovat
  • Nahlásit
12805
23.6.21 20:37
@Anonymní píše:
O kytkách konkrétně jsme se už bavili, říkal že je dává, když věří, že to bude stálejší, což chápu - sama jsem mu říkala, že tohle ještě jako chození brát nechci, právě protože spolu můžeme být tak málo.

Jeezis, ty jsi z nej uplne hotova, ale reknes mu, ze to vlastne neberes vazne..?? Neeee.
Mluv s nim otevrene (mluv, nepis!) a teste se spolu, az tu bude. Stejne s tim ted vic neudelas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 20:39
@Cenarius píše:
O bože :roll: takže ani spolu nechodite a ty už brečíš, že to není tak jak sis vysnila? Že ti nečte myšlenky?

Jo, přesně tak. Zní to debilně, ale je to holt tak :nevim: Ofico spolu ještě nechodíme, a já už mám tyhle dementní pocity :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
12805
23.6.21 20:39
@Josefuna píše:
Bud opatrna, aby nemel takovych vztahu jen na sex vice. Pry se dnes mladi takhle seznamuji.

Jo to me napadlo taky. Aby nemel v CB jeste jednu…
Navic zas takova vzdalenost to neni, aby nemohl casteji, ne…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 20:40
@Josefuna píše:

Tomu sama nevěřím. Nemá skoro čas ani sám na sebe, navíc do toho práce, škola a povinnosti. Není to typický nabíječ :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat