Doginni zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drbna777
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 14.02.17 19:10
Doginni zkušenosti

Dobrý den, narazila jsem náhodou na službu Doginni. Premyslim o tom, že bych začala někomu vencit pejsky. Zatím si nemohu pořídit svého a pejsek mě chybí. Nemáte někdo s touto sluzbou zkušenosti? Nebo si raději sama dát inzerát?

Reakce:

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 14.02.17 20:23

A chces to delat zdarma nebo za nejaky uplatek? kamaradky chodi vencit pejsky do utulku a moc si to pochvaluji, ze je to oboustranna terapie :)

Drbna777
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 14.02.17 20:51

To mě také napadlo, bohužel jediný útulek v okolí má přímé na stránkách, že dobrovolníky nechce. Sousedce jsem se nabídla že když nemá čas že bych ji pejska vyvencila, ale zatím se nevyjádřila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >