Reklama

Doginni zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drbna777
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 14.02.17 19:10
Doginni zkušenosti

Dobrý den, narazila jsem náhodou na službu Doginni. Premyslim o tom, že bych začala někomu vencit pejsky. Zatím si nemohu pořídit svého a pejsek mě chybí. Nemáte někdo s touto sluzbou zkušenosti? Nebo si raději sama dát inzerát?

Reklama

Reakce:

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 14.02.17 20:23

A chces to delat zdarma nebo za nejaky uplatek? kamaradky chodi vencit pejsky do utulku a moc si to pochvaluji, ze je to oboustranna terapie :)

Drbna777
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 14.02.17 20:51

To mě také napadlo, bohužel jediný útulek v okolí má přímé na stránkách, že dobrovolníky nechce. Sousedce jsem se nabídla že když nemá čas že bych ji pejska vyvencila, ale zatím se nevyjádřila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama