Když obecní úřad neřeší, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Attila8 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 13:00
Když obecní úřad neřeší, co dál?

Zdravím,

po novém roce jsem psala stížnost na sousedy kvůli rušení nočního klidu na obec, ikdyž jsem napsala že prosím o vyjádření k dané věci nic mi nepřišlo. Co teď?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 13:17

@Attila8 Neporadím co s obecním úřadem, ale naši sousedi taky soustavně ruší noční klid, tak jsme zjišťovali, jaké máme možnosti, a prý volat Městskou policii, přijedou, změří, dají pokutu 5000,–. Udělat jednou dvakrát a třeba si dají pokoj. Nezkoušeli jste?

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 14.02.17 13:24

@Attila8 Nepíšeš, zda má obec obecní nebo městskou policii a zda má nějak veřejný pořádek upravený vyhláškou. To jsou dvě věci, od kterých se odpíchnout.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 14.02.17 13:25

Mi volali na takové sousedy městskou policiia, le moc jsme si nepomohli, protože to s nima řešili jen domluvou. Když odjeli, tak za hodinu to samé, ale už jsme to nachali být, protože by nás stejně měli za blázny…

Attila8 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 21:27

Jsme v obci a svoji policii nemáme, musíme volat státní, ti tady byli, pokaždé to bylo „ty ty ty“ a hotovo, nic víc. :? Řekli že máme napsat stížnost na obec, to jsme udělali no a nic, tak nevím no, ve finále pak někomu rozbijeme hubu, zapálíme barák a pak se to začne řešit, ale problém budeme mít my, super, miluji státní správu!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >