Reklama

Když obecní úřad neřeší, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Attila8 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 13:00
Když obecní úřad neřeší, co dál?

Zdravím,

po novém roce jsem psala stížnost na sousedy kvůli rušení nočního klidu na obec, ikdyž jsem napsala že prosím o vyjádření k dané věci nic mi nepřišlo. Co teď?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 13:17

@Attila8 Neporadím co s obecním úřadem, ale naši sousedi taky soustavně ruší noční klid, tak jsme zjišťovali, jaké máme možnosti, a prý volat Městskou policii, přijedou, změří, dají pokutu 5000,–. Udělat jednou dvakrát a třeba si dají pokoj. Nezkoušeli jste?

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 14.02.17 13:24

@Attila8 Nepíšeš, zda má obec obecní nebo městskou policii a zda má nějak veřejný pořádek upravený vyhláškou. To jsou dvě věci, od kterých se odpíchnout.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 14.02.17 13:25

Mi volali na takové sousedy městskou policiia, le moc jsme si nepomohli, protože to s nima řešili jen domluvou. Když odjeli, tak za hodinu to samé, ale už jsme to nachali být, protože by nás stejně měli za blázny…

Attila8 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 21:27

Jsme v obci a svoji policii nemáme, musíme volat státní, ti tady byli, pokaždé to bylo „ty ty ty“ a hotovo, nic víc. :? Řekli že máme napsat stížnost na obec, to jsme udělali no a nic, tak nevím no, ve finále pak někomu rozbijeme hubu, zapálíme barák a pak se to začne řešit, ale problém budeme mít my, super, miluji státní správu!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama