Když obecní úřad neřeší, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 13:00
Když obecní úřad neřeší, co dál?

Zdravím,

po novém roce jsem psala stížnost na sousedy kvůli rušení nočního klidu na obec, ikdyž jsem napsala že prosím o vyjádření k dané věci nic mi nepřišlo. Co teď?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 13:17

@Attila8 Neporadím co s obecním úřadem, ale naši sousedi taky soustavně ruší noční klid, tak jsme zjišťovali, jaké máme možnosti, a prý volat Městskou policii, přijedou, změří, dají pokutu 5000,–. Udělat jednou dvakrát a třeba si dají pokoj. Nezkoušeli jste?

Uživatel je onlinePremek_Orac
Závislačka 4670 příspěvků 14.02.17 13:24

@Attila8 Nepíšeš, zda má obec obecní nebo městskou policii a zda má nějak veřejný pořádek upravený vyhláškou. To jsou dvě věci, od kterých se odpíchnout.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 14.02.17 13:25

Mi volali na takové sousedy městskou policiia, le moc jsme si nepomohli, protože to s nima řešili jen domluvou. Když odjeli, tak za hodinu to samé, ale už jsme to nachali být, protože by nás stejně měli za blázny…

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 21:27

Jsme v obci a svoji policii nemáme, musíme volat státní, ti tady byli, pokaždé to bylo „ty ty ty“ a hotovo, nic víc. :? Řekli že máme napsat stížnost na obec, to jsme udělali no a nic, tak nevím no, ve finále pak někomu rozbijeme hubu, zapálíme barák a pak se to začne řešit, ale problém budeme mít my, super, miluji státní správu!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >