Když obecní úřad neřeší, co dál?

Attila8
14.2.17 13:00

Když obecní úřad neřeší, co dál?

Zdravím,

po novém roce jsem psala stížnost na sousedy kvůli rušení nočního klidu na obec, ikdyž jsem napsala že prosím o vyjádření k dané věci nic mi nepřišlo. Co teď?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.2.17 13:17

@Attila8 Neporadím co s obecním úřadem, ale naši sousedi taky soustavně ruší noční klid, tak jsme zjišťovali, jaké máme možnosti, a prý volat Městskou policii, přijedou, změří, dají pokutu 5000,–. Udělat jednou dvakrát a třeba si dají pokoj. Nezkoušeli jste?

• Nahlásit
  • Citovat
14.2.17 13:24

@Attila8 Nepíšeš, zda má obec obecní nebo městskou policii a zda má nějak veřejný pořádek upravený vyhláškou. To jsou dvě věci, od kterých se odpíchnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.17 13:25

Mi volali na takové sousedy městskou policiia, le moc jsme si nepomohli, protože to s nima řešili jen domluvou. Když odjeli, tak za hodinu to samé, ale už jsme to nachali být, protože by nás stejně měli za blázny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
14.2.17 21:27

Jsme v obci a svoji policii nemáme, musíme volat státní, ti tady byli, pokaždé to bylo „ty ty ty“ a hotovo, nic víc. :? Řekli že máme napsat stížnost na obec, to jsme udělali no a nic, tak nevím no, ve finále pak někomu rozbijeme hubu, zapálíme barák a pak se to začne řešit, ale problém budeme mít my, super, miluji státní správu!

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama