Dohání mě má minulost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 22:13
Dohání mě má minulost?

Chtěla bych poradit co dělat, zda vůbec něco dělat. Začalo to na základce, jenže já neměla lehké dětství a můj táta se ke mě nechoval moc hezky, často mě ponižoval před ostatními a shazoval slovem. Když jsem na základce v devídce shubla a lépe se oblékala, začal si mě všímat spolužák (nejen on), ale on se mi taky líbil, takže jsme začali spolu tak nějak chodit nechodit. Protože by to bylo děsně nadlouho vše vypisovat tak musím ve zkratce!
Měla jsem sebevědomí na bodu mrazu, celé dětství pouze jednu kamarádku, takže žádné rozhledy, zkušenosti, nic. Bála jsem se kontaktů a měla šílenou hrůzu z líbání. Nebyla jsem nikdy na randění, vždy jsem byla šedá myška a jak jsem byla zvyklá na své soukromí a na samotu, bylo těžké s někým chodit. Byla jsem prostě pako :-D ale na druhou stranu prostě to tak bylo a už nemá smysl někoho obviňovat. Ikdyž otcovo chování stálo za vším (později jsem mívala deprese, nebavil mě život, byla jsem jiná než moji vrstevníci, rozumněla jsem si pouze s dospělými, vlastně jsem se z toho dostala až ve svých 21 letech…)
S tím klukem jsme se tak nějak spíše poštuchovali, spolužáci si nás dobírali, neměli ho rádi, pak na školním výletě jsme se poprvé chytli na ruce a šli se projít sami mimo ostatní a sedli si na lavečku a pozorovali mraky.no..měla jsem z toho hrůzu a byla hrozně nervozní co si pamatuju! Pak nějak jsme spolu chodili nechodili. Psali jsme si jak se máme rádi, volali jsme si, často byl pryč kvůli svému koníčku a já byla ráda protože kdykoliv jsme se měli vidět, opět panika a co bude a bude se chtít líbat a doteky…Ani nevím, jak dlouho to trvalo, kvůli mě odřekl jednu holku, která o něj stála, volal mi, když byl kdesi v dešti v lese a nevěděl kde je a pak denně smsky jak mě miluje a to už na mě bylo hrozně moc a zprotivil se mi. Já na něj začala být zlá, po emailech jsme si psali, on jak mě miluje, jak mi věřil, jaká jsem, jak se stále v životě hledám. Já na něj byla už moc hnusná a posílala ho někam a on pak jaká jsem troska atd… Trvalo to dlouho, než jsme si přestali psát úplně, nechtěl to vzdát, a to už jsme byli na střední, takže se ani nepotkávali. Pak po letech jsme se sešli, chvíli si povídali. On mi oznámil, že kdysi jel za mnou a že měl chut mě srazit (já byla na motorce) vím, že jsem mu hrozně ublížila, ale nevezmu to už zpět a kdyby ano, změnila bych vše, ale byla jsem to prostě já..celé dětsví v háji.
Nyní má přítelkyni a prý je hrozně žárlivý a blbec. Já jsem v 19-ti poznala manžela a máme spolu syna a jsme spolu moc šťastní!!! Jenže…začaly se mi zdát ty sny.Tak jsem mu zkusila před svátkama poslat sms, zda se nechce sejít, ale neodpověděl. co se mi zdává-ten kluk nám doma s něčím pomáhá a manžel odejde pryč a já s ním a synem zůstanu v jedné místnosti, syn se nám plete pod nohala a já mířím k němu, obejmu ho s takovou úlevou, omluvím se mu a jsem šťastná, řeknu mu, že jsem to už chtěla tolikrát udělat, začnu ho líbat a on řekne „to ne“,v tom smyslu, že jsem přeci vdaná, ale líbáme se dál..nebo dneska-byl u mé tety a já tam došla taky, uviděla ho a sedla si k němu. On na mě nereagoval a tak jsem si chvíli myslela, že mě nepoznal, protože nyní mám krátké vlasy a pak opatrně zvednu ruku a chci se dotknout té jeho a on mi ji sevře!!! Chytl mě za ruku a já pochopila, že je to dobré. Začneme se hladit a já mu opět říkám, že mě to mrzí, že jsem ho vždy milovala, že jsem tolikrát chtěla ho obejmout a že se to konečně splnilo! Pak se vzbudím s tím nejkrásnějším pocitem nové čisté lásky a záhy pochopím, že to byl vlastně sen
Nabízí se, že jsem do něj stále zamilovaná a že bych se s ním měla sejít atd., ale to právě tak není! Už když jsme se naposledy viděli tak jsem byla ráda, že jsme spolu vlastně nebyli. Byl úplně jinej, on se ani jednou úpřímně neusmál. Byl takovej zvláštní, nepřístupnej, neupřímnej. Ani se mi už nelíbí, nic k němu necítím. Mám skvělého manžela už 7 let, nikdy jsem si s nikým nerozumněla jak s ním, takže prostě nevyhledávám nikoho jiného. Čekala jsem prostě jen na toho pravého a toho nyní mám, ale ty sny…Mám se s ním sejít? Ale vždyť já ani nechci, když vím, že není takový jak v těch snech. Na jednu stranu jsou krásné, ale pak na to myslím celý den :(

Reakce:
podaji
Kecalka 462 příspěvků 13.01.18 22:23

Ufff jeste ze to bylo zkraceny :mrgreen: ted ja ve zkratce. Myslim ze je mu to uplne jedno. Problem mas jen ty co bylo bylo nech to plavat uz to s nim neres. Zkus se od toho odpoutat. Racionalne si to vysvetlit a hlavne odpustit jinak te to bude stvat porad. Hodne stesti

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 13.01.18 22:27
@Anonymní píše:
Chtěla bych poradit co dělat, zda vůbec něco dělat. Začalo to na základce, jenže já neměla lehké dětství a můj táta se ke mě nechoval moc hezky, často mě ponižoval před ostatními a shazoval slovem. Když jsem na základce v devídce shubla a lépe se oblékala, začal si mě všímat spolužák (nejen on), ale on se mi taky líbil, takže jsme začali spolu tak nějak chodit nechodit. Protože by to bylo děsně nadlouho vše vypisovat tak musím ve zkratce!
Měla jsem sebevědomí na bodu mrazu, celé dětství pouze jednu kamarádku, takže žádné rozhledy, zkušenosti, nic. Bála jsem se kontaktů a měla šílenou hrůzu z líbání. Nebyla jsem nikdy na randění, vždy jsem byla šedá myška a jak jsem byla zvyklá na své soukromí a na samotu, bylo těžké s někým chodit. Byla jsem prostě pako :-D ale na druhou stranu prostě to tak bylo a už nemá smysl někoho obviňovat. Ikdyž otcovo chování stálo za vším (později jsem mívala deprese, nebavil mě život, byla jsem jiná než moji vrstevníci, rozumněla jsem si pouze s dospělými, vlastně jsem se z toho dostala až ve svých 21 letech…)
S tím klukem jsme se tak nějak spíše poštuchovali, spolužáci si nás dobírali, neměli ho rádi, pak na školním výletě jsme se poprvé chytli na ruce a šli se projít sami mimo ostatní a sedli si na lavečku a pozorovali mraky.no..měla jsem z toho hrůzu a byla hrozně nervozní co si pamatuju! Pak nějak jsme spolu chodili nechodili. Psali jsme si jak se máme rádi, volali jsme si, často byl pryč kvůli svému koníčku a já byla ráda protože kdykoliv jsme se měli vidět, opět panika a co bude a bude se chtít líbat a doteky…Ani nevím, jak dlouho to trvalo, kvůli mě odřekl jednu holku, která o něj stála, volal mi, když byl kdesi v dešti v lese a nevěděl kde je a pak denně smsky jak mě miluje a to už na mě bylo hrozně moc a zprotivil se mi. Já na něj začala být zlá, po emailech jsme si psali, on jak mě miluje, jak mi věřil, jaká jsem, jak se stále v životě hledám. Já na něj byla už moc hnusná a posílala ho někam a on pak jaká jsem troska atd… Trvalo to dlouho, než jsme si přestali psát úplně, nechtěl to vzdát, a to už jsme byli na střední, takže se ani nepotkávali. Pak po letech jsme se sešli, chvíli si povídali. On mi oznámil, že kdysi jel za mnou a že měl chut mě srazit (já byla na motorce) vím, že jsem mu hrozně ublížila, ale nevezmu to už zpět a kdyby ano, změnila bych vše, ale byla jsem to prostě já..celé dětsví v háji.
Nyní má přítelkyni a prý je hrozně žárlivý a blbec. Já jsem v 19-ti poznala manžela a máme spolu syna a jsme spolu moc šťastní!!! Jenže…začaly se mi zdát ty sny.Tak jsem mu zkusila před svátkama poslat sms, zda se nechce sejít, ale neodpověděl. co se mi zdává-ten kluk nám doma s něčím pomáhá a manžel odejde pryč a já s ním a synem zůstanu v jedné místnosti, syn se nám plete pod nohala a já mířím k němu, obejmu ho s takovou úlevou, omluvím se mu a jsem šťastná, řeknu mu, že jsem to už chtěla tolikrát udělat, začnu ho líbat a on řekne „to ne“,v tom smyslu, že jsem přeci vdaná, ale líbáme se dál..nebo dneska-byl u mé tety a já tam došla taky, uviděla ho a sedla si k němu. On na mě nereagoval a tak jsem si chvíli myslela, že mě nepoznal, protože nyní mám krátké vlasy a pak opatrně zvednu ruku a chci se dotknout té jeho a on mi ji sevře!!! Chytl mě za ruku a já pochopila, že je to dobré. Začneme se hladit a já mu opět říkám, že mě to mrzí, že jsem ho vždy milovala, že jsem tolikrát chtěla ho obejmout a že se to konečně splnilo! Pak se vzbudím s tím nejkrásnějším pocitem nové čisté lásky a záhy pochopím, že to byl vlastně sen
Nabízí se, že jsem do něj stále zamilovaná a že bych se s ním měla sejít atd., ale to právě tak není! Už když jsme se naposledy viděli tak jsem byla ráda, že jsme spolu vlastně nebyli. Byl úplně jinej, on se ani jednou úpřímně neusmál. Byl takovej zvláštní, nepřístupnej, neupřímnej. Ani se mi už nelíbí, nic k němu necítím. Mám skvělého manžela už 7 let, nikdy jsem si s nikým nerozumněla jak s ním, takže prostě nevyhledávám nikoho jiného. Čekala jsem prostě jen na toho pravého a toho nyní mám, ale ty sny…Mám se s ním sejít? Ale vždyť já ani nechci, když vím, že není takový jak v těch snech. Na jednu stranu jsou krásné, ale pak na to myslím celý den :(

Kašly na nej. Ve snu zrejme az ted zpracovavas tu minulost. Mysli na to, jak bys ublizila svemu manzelovi a vasemu diteti. Je cas dospět! Prosimte nenic vas zivot nejakym snem a nelitej v mrakach, mohla bys hodne spatne dopadnout :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 22:36

@berďana Samozřejmě nechci nikomu ubližovat a chci být s manželem a doufám, že jsem dospěla :-D jen mě prostě štvou ty sny a přemýšlím nad tím, že kdybych se s ním setkala, objala ho a omluvila se, že by třeba přestaly. Prostě se jich nějak zbavit. Už to trvá přes půl roku. Nehrozí, že bych ohrozila rodinu. Vždyť já bych nedokázala se s někým jiným sblížit natož pak s někým zahnout..

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 13.01.18 22:38
@Anonymní píše:
@berďana Samozřejmě nechci nikomu ubližovat a chci být s manželem a doufám, že jsem dospěla :-D jen mě prostě štvou ty sny a přemýšlím nad tím, že kdybych se s ním setkala, objala ho a omluvila se, že by třeba přestaly. Prostě se jich nějak zbavit. Už to trvá přes půl roku. Nehrozí, že bych ohrozila rodinu. Vždyť já bych nedokázala se s někým jiným sblížit natož pak s někým zahnout..

Hihi, vzdyt v tvem snu ale o nic jineho nejde :nevim:

tini
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 5 inzerátů 13.01.18 22:44

Mne se dodnes zda o mym klukovi ze stredni a to uz je to 20let, ruzne situace, kolikrat se za nej vdavam, minule jsem s nim resila, ze moje a manzelovy dcery jsou jeho a on chtek stridavou peci a vozit je ke sve matce :mrgreen: Ja tomu teda takovou vahu nedavam, nijak se s nim schazet nehodlam, vim, ze nebyl pro mne, manzel je lepsi.Jsou to jen sny

Liguére
Stálice 55 příspěvků 14.01.18 00:11
@podaji píše:
Ufff jeste ze to bylo zkraceny :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :mrgreen: :potlesk: :mrgreen: :potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kristyn.g
Závislačka 2911 příspěvků 14.01.18 00:54

Pálí tě dobre bydlo… Tak fantazíruješ…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 14.01.18 05:51

Vykašlala bych se na něj :)

GabinkaCh
Závislačka 2552 příspěvků 14.01.18 08:40
@kristyn.g píše:
Pálí tě dobre bydlo… Tak fantazíruješ…

Jojo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.18 15:56

Tak nakonec jsme se sešli. Já už to vzdala a přemítala, jak se někdy v důchodu potkáme a on se mi na jaře sám ozval. Prošli jsme se a vykládali, pak mě autem vzal na menší projížďku po okolí. Chtěl zjistit, proč nám to tehda nevyšlo, protože jeho dosavadní vztahy byli všechny na nic, tak kde je chyba. Po tom setkání, pár smskách a následné psaní si s jeho bývalou/současnou přítelkyní, která mě sama kontaktovala a řešila semnou jejich vztah jsem pochopila, že to, že my dva jsme tehdy spolu skončili bylo pro mě to nejlepší, co se tehdy stalo. S takovým člověkem bych nikdy žít nechtěla a o to více jsem zase vděčnější za svého skvělého manžela. Takže já už pochopila, že tehda osud věděl, že bych nebyla šťastná. Možná se ještě ozve, každopádně já to v sobě uzavřela a sny skončily.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >