Dokazujete si lásku před dětma?

Anonymní
1.1.20 12:03

Dokazujete si lasku před dětma

Dáváte si pusu, nebo osahavate se, treba kdyz se dítě nedívá? Mě tohle vadí, třeba i aby mě dcera 3 a půl videla nahou..a chlap mi dnes říká, ze jsme přece holky, :roll: jak to máte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19748
1.1.20 12:04

Nahota je přirozená, s manželem chodíme nazí oba. Náklonnost si projevujeme normálně, ale nějaké sexuální náznaky pouze o samotě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
1.1.20 12:07

Máme to úplně stejně jako výše Janli. Dcera má 2r8m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
1.1.20 12:11

Před dětmi se nevystavujeme ale ani neschováváme. Pusu nebo objetí ano, cokoliv sexuálního jen když jsme sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
1.1.20 12:12

Nejsem puritán. Před děckama se líbáme, objímáme, klidně se k němu přitulím. Nahotu a intimnosti si necháváme za zavřený dveře. Něco by mělo bejt tabu. Ale každýho věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7227
1.1.20 12:12

Nahé nás děti vídají běžně, v koupelně nebo při převlékání. Nevystavujeme se, ale ani se neschováváme. Objetí nebo pusa samozřejmě ano, nějaké ošmatlávání ne. Děti 5 a 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
1.1.20 12:19

Taky tak, jen ta nahota s vekem deti je jinde.Ja naha prirozene, treba v koupelne ano, manzel uz davno ne, mame dve dcery.Ale porad nas vidi se objimat, mazlit, lezet u sebe, libat, delat kraviny atd atd.Ale stejne tak vidi, ze se chytnem, nebo jsme smutni. Myslim, ze je to dulezity.Mam rada i ted, kdyz tatka mamku pohladi, nebo tchanovci chytnou za ruce, celkove kdyz se lidi maji radi vzajemne. Samozrejme, ze ten nas chodici hormon nad tim vyvraci oci kolikrat :mrgreen:.Vzajemna laska a ucta i pred detma (pochopitelne bez sexuaniho podtextu 8o ),je podle me zaklad fungujici a spokojene rodiny.

Příspěvek upraven 01.01.20 v 12:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4238
1.1.20 12:20

Před synem si dáváme pusinky a objetí schválně a moc se mu to líbí. Nebo se všichni obejme a dáme si pusinky navzájem :srdce: protože se všichni milujeme. Ale sexuální náznaky ne… myslím že je dobré aby viděl že se máme rádi. Tabuizovat doma projevy lásky asi nebude upne zdravé pro to dítě do budoucna

Příspěvek upraven 01.01.20 v 12:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
1.1.20 12:21
@Anonymní píše:
Dáváte si pusu, nebo osahavate se, treba kdyz se dítě nedívá? Mě tohle vadí, třeba i aby mě dcera 3 a půl videla nahou..a chlap mi dnes říká, ze jsme přece holky, :roll: jak to máte vy?

Před synem se „nevystavuju“ a ani nezakrývám. Občas mi musí něco nutně říct, když se sprchuju nebo převlékám. Pusu nebo objetí si normálně před ním dáme. Když se venku chytneme za ruce, většinou se vetře doprostřed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
1.1.20 12:21

Neschováváme se ale ani úmyslně nechodíme nazí. Ale děti mi běžné přijdou do koupelny když jsem ve vaně, nebo manžel. Pred dětma leda tak pusu či objetí ale jiné projevy jen v soukromí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
1.1.20 12:35

Myslim, ze pro dite je dobre, kdyz vidi, ze rodice se maji radi. Obejmuti, pusa, pohlazeni pred dite patri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
1.1.20 13:06

Nahota, když jsem ve sprše a vleze mi tam dítě, tak ze sprchy nevyskocim a pokračují dál. I se před nima oblékám, mám je oba pořád za zadkem. Manžel si dává zvlášť pozor před dcerou, protože už je na to velká. Ale já to neřeším, kolikrát se mi přitom zeptá na něco holciciho co ji zajímá. Jinak se před dětma objimame, dáváme pusu, ležíme v objetí. Více sexuálního ne. Děti 11,3 a třetí na ceste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5961
1.1.20 13:08

Ano projevujeme si náklonnost normálně před dítětem, nahotu taky neskrýváme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4613
1.1.20 13:09
@Anonymní píše:
Dáváte si pusu, nebo osahavate se, treba kdyz se dítě nedívá? Mě tohle vadí, třeba i aby mě dcera 3 a půl videla nahou..a chlap mi dnes říká, ze jsme přece holky, :roll: jak to máte vy?

Tak nevadim nic spatneho na tom obejmout se pred ditetem I se libat, ale naha jsem pred detmi nechodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
1.1.20 16:31
@Anonymní píše:

A proč vám vadí, že dítě vidí pusu nebo objetí? Vždyť je to úplně normální součást vztahu (měla by být), dítě se skrze to učí, že to patří do partnerského života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat