Dokdy fusak?

206
29.10.07 17:45

Dokdy fusak?

Ahojte, strašně by mě zajímalo, dokdy jste používali fusak? My teď máme 19 měsíců, tak uvažuji, že v zimě už ho používat nebudu a že ho prodám. Že mu dám jenom nánožník a kdyžtak deku. Náš malý je strašný neposeda a nedovedu si představit, že bych ho pořád vydělávala a dávala zpátky, vyzouvala a obouvala… Jak jste to řešili vy? Nánožník máme mírně vyteplený a když bude mít kvalitní kombinézu… No a v nejhorším máme ještě takový lehčí podzimní fusak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
29.10.07 18:06

Ada se vozila ještě jako dvouapůlletá a stejně budu letos vozit i Pepi.

Přesunu diskusi do jak obléct ju?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
29.10.07 21:08

.. A můžu mít otázku - nestačí , když ještě nechodíme - na zimu jen zimní bunda a právě zmíněný fusak? nebo je třeba kombineza? protože my prostě nemůžeme žádnou sehnat, aby byla pohodlná - páč máme obříčka.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
29.10.07 21:17

podle mně úplně stačí. Já koupila první kombinézu, až v roce a půl. afusak už jsem přestala používat. Koupila jsem velkou, takže mnohem více si jí užil další zimu na sněhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
29.10.07 21:23

Já budu fusak používat i letos, tento víken jsem ho už vyprala a je připravený k použití.
Pokud bude chtít Jája ven, má smůlu .. většinou stejně s kočárem chodíme jen nakoupit nebo busem k našim …
Jinak na cestování bez kočáru má kombinézu, nebo vyteplebý kalhoty.

Do fusaku dávám jájovi jen punčochy a normální kalhoty,a teplý ponožky. Na vrch těla pak klasika jako by šel ven - triko svetr, bundu, rukavice. Přikrytý je jen do pasu když sedí. Boty nedávám, bo má pak stašně zapařený nožičky jak je ve fusaku vedro …

• Nahlásit
  • Citovat
15812
29.10.07 22:10

Pouzivali jsme fusak Aesthetic jeste ve dvouapulletech s odepnutou casti na botky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama