Dokdy kočárek?

3425
14.6.07 18:34

Dokdy kočárek?

Ahoj, mamky,

chci se zeptat, jak dlouho jste vozili dítko v kočárku? Naše Míša má 2 roky a měsíc a zdá se mi, že poslední dobou se jí moc nechce chodit, raději se vozí v kočárku, možná je to i těmi vedry, že je více unavená a chce být schovaná v kočárku ve stínu. Ale i tak nechce moc chodit na delší vzdálenosti, to se zastaví s tím, že ji bolí nožičky a taťka ji musí nést posazenou za krkem. Plánujeme druhé dítě, teda až příští rok, ale už teď uvažuji nad novým kočárkem. Myslíte, že už malá ve 3 letech bude absolutně bez kočárku (golfáče)? I tak mi to připadá už divné, že vozím takového „klacka“… :) Do jakého věku dítěte jste vy potřebovaly kočár?
Díky,

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
14.6.07 19:19

Myslím že ve třech letech už to bez kočáru zvládne, já tedy starší vozila do 3l a malou teď ještě pořád vozím a myslím že někdy ve 3l skončíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
14.6.07 19:29

Tak Tomík se vozil tak do 2 a něco roků, pak se mu narodil bráška, takže od 2 a čtvrt jezdí na skejtu za kočárkem. Ovšem třeba dneska byl u tchýně a ta ho doveze zpátky v golfkách, protože by ho nezvládla odchytávat v lese, popř. nést na koníkovi :lol: Ale když je tak velký kluk v kočárku, tak už mi to připadá trochu „divné“ :roll: …ovšem když má Tomík možnost vlézt nějakému mladšímu kamarádovi do kočárku, dělá to velmi nadšeně a vozil by se pořád…už mu je to holt vzácné :wink: Když si vzpomenu, jak bojoval, když v kočáru nechtěl sedět ani za prase… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.6.07 20:33

Klííd, do těch 3 let v pohodě voz. Je ještě malá, horka a větší vzdálenosti - nic pro ne. Když se zbavíš kočáru, tak je konec delším procházkám. A mně tedy taky funguje kočár v případě vzteklounka, nacpu do kočáru, prikurtuju a jedeme dokud se neuklidní :-)

kočárkům zdar

mám 2 letého syna, když jedeme na nějaké zajímavé místo v kombi s MHD, kočár nebereme, jinak vždy a všude

martina

• Nahlásit
  • Citovat
28414
14.6.07 20:51

Ahoj, mi jsme v lednu prodali trojkolku a koupili menší lehčí golfky, ale máme je jen když jedeme někam, kde vím, že mi tam malej bude po obědě spát, jinak ne :wink:
Takže zhruba od konce ledna/začátku února (v březnu dva roky) jen na spaní v terénu, pokud nespí v autě 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16296
15.6.07 07:53

ahoj,

ve 2 letech syna jsem prodala lehký sporták ( do šaliny mi nikdo nepomáhal :wink: ) a koupila si ty obyč. golfky. syn v nich jezdil asi 14 dní a pak začal sám od sebe chodit pěšky. vždy si sám řekl, zda chce s kočárem či nikoliv. někdy pak na prochajdě zkouší " vezmout". ale do náručí neberu ! ty golfky si ještě chvíli necháme pro strýčka příhodu a počítám tak na podzim (2,5 roku) je prodám.

záleží jak je každé dítě ochotné chodit pěšo,ale rozchodí se ti pak během pár dnů, neboj :)

Irias + štěpán 28 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama