Dokrmování na večer

Anonymní
12.1.20 22:08

Dokrm na večer

Ahoj holky chci se zeptat ohledně dokrmování, malému je 5 měsíců a začal se mi nedávno budit večer i 4× (a to vydržel spát skoro celou noc) a celkově vyžaduje častější prso, přijde mi že už mu to nestačí. Napadlo mě tedy mu dát na noc Bebu, myslíte že je to dobrý nápad nebo bych se měla nejdříve poradit s lékařkou? Děkuji za rady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

351
12.1.20 22:11

Ahoj, poradila bych se s lékařkou a možná spis než UM dala nějaký příkrm. Také to může být jen přechodné období a za čas bude zase spinkat pěkně. I 4 kojení v noci jsou pěkná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
12.1.20 22:15

Zalezi jestli si jen cucne a usne nebo 4× dlouze pije.Ma 5 mesicu, takze klidne uz muzete zacit s prikrmy pres den, pokud mate pocit, ze mu mleko nestaci. Muze se ale take jednat jen o zmenu spankoveho rezimu, mozna zacinaji zuby nebo je mu jen smutno…taky mame se synem obdobi, kdy najednou vstava casteji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
12.1.20 22:16

Ahoj jsem na tom stejně. Je nám 5,5 měsíců a také se začal malý častěji budit nevydrží spát déle jak 2 hodiny. Zítra se chystáme k doktorce tak zjistím jestli mu mlíčko stačí alespoň mě uklidní. Dám kdyztak vědět jak jsme dopadli. Jinak co se týká dokrmu tak jsm četla spoustu různých názoru a článku že,, málo mléka,, není možné jaká je poptávka taková je nabídka.. Začala jsem si více věřit a být hlavně Psychicky v pohodě což mi asi zase teď moc nejde ale tak nějak to zvládáme. Tím že se ti malý budí může mít i více příčín ne jen že má hlad. Nám se to někdy povede oddálit noční kojení tím je ho uspim na ruce, mám malého trochu rozmazleneho, a pak si ho vezmu sebou do postele a někdy ještě usne.. Chce být prostě jen s mámou.. Dám kdyztak zítra vědět, byť na tvém místě zajela bych k doktorce aby to ho prevazila jestli stačí či ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5281
12.1.20 23:48

Může mít jenom žízeň, potřebovat kontakt apod.
UM bych nedávala, při plném kojení prsa tvoří tolik, kolik je potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
13.1.20 17:45

Je to normální.
Kojené děti to tak mají, vstávala jsem i 5× za noc v průměru až do konce kojení (do 2 a dal :mrgreen: ).
Večere nepomohly.
Spíš si myslím, jde o ten kontakt s maminkou, podudat si, někdy je to žízeň, někdy hlad, někdy zuby.. aspektů je spousta.
Dcerka 2 a půl skoro se někoho od listopadu, dávám na noc UM a stejnak se budí 1-3× za noc, najedena je, mlíko má u hlavy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
14.1.20 06:51

Ahojte holky kluci, naší dcerce je 6 měsíců, už dokrmujeme a přešli jsme na Sunar 2. Dáváme Sunar spíš jen ráno a večer, ale ta dávka Sunaru2 je málo..malá se nám budí večer i v noci, nemáte někdo zkušenost?? Vypila by i víc, ale u té dvojky Sunaru větší dávka není..I když přidáme do mléka kaši je to prostě málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
14.1.20 08:20

@Taťka2 ta kaše na noc může dělat neplechu v bříšku, je těžká a naopak může dítě tlačit bříško a to se bude pak budit.
Má 6.mesicu na UM, předpokládám, že už bašti, tak co na večeři husté zeleninové polévky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama