Nejlepší termoska na pití pro 2+

206
5.1.20 12:41

Nejlepsi termoska na piti pro 2+

Zdravim maminky,
Prosim, chci koupit malemu termosku na piti bud a brckem ci nejakym tim pitkem(ne jako hrnecek)..aby vydrzel teply napoj dlouho vic jak treba 6h, byla sikovna pro male rucky, nestala moc, byla z nezavadneho materialu..objem min 350ml lepe i 500ml(ev jen 300ml).A vydrzela treba pak jeste do skolky. Dekuji za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65
5.1.20 13:03

Orion termoplechovka, ale je potřeba pravidelně měnit vnitřní brčko a uzávěr, oboje se dá koupit jako náhradní díl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
5.1.20 13:12

Dost si chválí pacific baby, levnější varianty fakt teplé nevydrží, vše to má plastovy vršek apod. Např Tescoma hrůza a ještě to teče. Já mam inteligentní termoska, ale zase je to nepraktické že se musí to pitko lehce povolit aby to teklo a zase utáhnout a zavřít. Jako je to dobrý, jen mi vadí, že se na to musí sahat a dítě to samo neudělá, anebo udělá špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
5.1.20 13:25

@Ssasanka mam termosku od znacky Thermos ve dvou velikostech, je to s brckem a za me super, dobre se udrzuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
5.1.20 14:44

Nedám dopustit na Klean Kanteen. Pro děti myslím mají s pítkem, ne brčkem. Není to nejlevnější, ale kvalita perfektní. Sama mám doma pár termosek a lahví od této značky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
5.1.20 14:48

Miniland.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu