Reklama

Dokrmování Bebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mona 1984
Nováček 5 příspěvků 11.08.18 08:00
Dokrmovani bebou

Dobrý den všem měla bych dotaz mám 10 den chlapečka z porodnice doma bohužel nekojim musím ho dokrmovat Bebou 1 v porodnici se musel krmit po 3 hodinách teď co jsme doma tak mu dělám 90 dávku mléka nají se pak usne a z budí se třeba až za 6 hodin mám ho po 3 hodinách radši na to jídlo vzbudit nebo ho nechat spát dokud se sám navzbudi. Budu ráda za vaše odpovědi děkuji.

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 11.08.18 08:12

Přes den spinká 6hodin v kuse?

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 08:23

@Mona 1984 Já bych určitě budila přes den. V noci bych ho nechala spinkat v delších intervalech, klidně i těch 6 hodin aby si zvykal, že v noci se spí…

leja.t
Kecalka 103 příspěvků 11.08.18 08:35

Taky bych budila přes den po těch třech hodinách. V noci ne, to ho nechej spinkat:)

jannina1
Závislačka 4029 příspěvků 11.08.18 08:57

Pres den samozrejme budit,v noci at klidne 6 hodin spi.

Káťa19
Kelišová 7117 příspěvků 36 inzerátů 11.08.18 09:17

Ano, budila bych pres den, uz jen kvuli tvorbe mleka.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >