Dokrmování Bebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mona 1984
Nováček 6 příspěvků 11.08.18 08:00
Dokrmovani bebou

Dobrý den všem měla bych dotaz mám 10 den chlapečka z porodnice doma bohužel nekojim musím ho dokrmovat Bebou 1 v porodnici se musel krmit po 3 hodinách teď co jsme doma tak mu dělám 90 dávku mléka nají se pak usne a z budí se třeba až za 6 hodin mám ho po 3 hodinách radši na to jídlo vzbudit nebo ho nechat spát dokud se sám navzbudi. Budu ráda za vaše odpovědi děkuji.

Reakce:
Veru1987
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 11.08.18 08:12

Přes den spinká 6hodin v kuse?

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 11.08.18 08:23

@Mona 1984 Já bych určitě budila přes den. V noci bych ho nechala spinkat v delších intervalech, klidně i těch 6 hodin aby si zvykal, že v noci se spí…

leja.t
Kecalka 108 příspěvků 11.08.18 08:35

Taky bych budila přes den po těch třech hodinách. V noci ne, to ho nechej spinkat:)

jannina1
Závislačka 4174 příspěvků 11.08.18 08:57

Pres den samozrejme budit,v noci at klidne 6 hodin spi.

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 11.08.18 09:17

Ano, budila bych pres den, uz jen kvuli tvorbe mleka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >