Dokrmuji MM

14
16.2.20 17:21

Dokrmuji MM

Dobrý den,
mám dotaz ohledně kojení. Mám 6ti týdenní holčičku, zatím plně kojenou. Saje hezky a prospívá váhově taky dobře, ale pri a po kojení je nespokojená, je na ní znát, že by chtěla ještě, ale vždy se pak přisaje jen na pár vteřin a začne se vztekat a plakat. Začala jsem tedy v některé časy přes den dokrmovat mlíčkem, které mám odstrikane z noci, když vstávám a malička spí. Chci se zeptat, myslíte, že je to takhle udržitelné nebo myslíte, že bude mlíčko postupně ubývat? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1358
16.2.20 17:32
@Lindus85 píše:
Dobrý den,
mám dotaz ohledně kojení. Mám 6ti týdenní holčičku, zatím plně kojenou. Saje hezky a prospívá váhově taky dobře, ale pri a po kojení je nespokojená, je na ní znát, že by chtěla ještě, ale vždy se pak přisaje jen na pár vteřin a začne se vztekat a plakat. Začala jsem tedy v některé časy přes den dokrmovat mlíčkem, které mám odstrikane z noci, když vstávám a malička spí. Chci se zeptat, myslíte, že je to takhle udržitelné nebo myslíte, že bude mlíčko postupně ubývat? :(

Myslím si, že je to udržitelné. Jestliže budeš nabízet prso často, kojit často, tak že občas odstrikas a dáš z láhve ničemu nevadí :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
17.2.20 15:27

V 6 tydnech je to dost caste. Produkce mleka se ustali a nemusi jim to uz tect tak, jak jsou zvykli. Navic v tomto obdobi muze prochazet i rustovym spurtem. Muzes odsavat mezi kojenim a co nejcasteji prikladat.. Kojit take v noci, kdy je prolaktinu nejvice. Asi bych ani nedokrmovala, ale spis casto prikladala. Zamyslela bych se i nad zpusobem prikrmovani. Spise nez lahev bych volila po cevce, kadinkou nebo lzickou. Ta flaska je takova osemetna a dite se lehce zmate. Vydrz a ono se to zase samo upravi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama