Doktor daleko, kam zajít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nyana
Kecalka 209 příspěvků 11.03.18 20:09
Doktor daleko, kde zajit?

Ahoj holky.
Jsem ted prestehovana v jinem meste, ale sveho obvodniho lekare mam cca 45 min odsud a to bych asi nedala tam dojed.. Jde o to, ze mam zrejme zaludecni vred a je mne fakt zle, kam mam zajit, kdyz k memu doktorovi nedojdu? :( dekuju..

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 11.03.18 20:10

Do nemocnice

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17708 příspěvků 11.03.18 20:11
@Nyana píše:
Ahoj holky.
Jsem ted prestehovana v jinem meste, ale sveho obvodniho lekare mam cca 45 min odsud a to bych asi nedala tam dojed.. Jde o to, ze mam zrejme zaludecni vred a je mne fakt zle, kam mam zajit, kdyz k memu doktorovi nedojdu? :( dekuju..

Nečekáš, že v neděli večer obvodní lékař ordinuje, že ne? Jeď na pohotovost nebo si zavolej sanitku, když je ti zle.

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 11.03.18 20:16

Pokud nechces ted na pohotovost nebo si zavolat sanitku, tak rano svemu obvodakovi zavolej a on ti urcite poradi. Oni i objizdeji pacienty, kteri se k nim nemuzou dostat. Pri podezreni na vred bych ja osobne sla/volala na pohotovost. Jinak jeste zavolat taxika, poprosit souseda, kamarady :think: Drz se :hug:

Souseda a kamarady na odvoz autem samozrejme.

Nyana
Kecalka 209 příspěvků 11.03.18 20:47

@Bondgirl007 Zkusim zajet na pohotovost a uvidim co mi reknou..

Petruna21
Echt Kelišová 9689 příspěvků 11.03.18 21:13

Pohotovost?? :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama