Domácí čaj pro kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sstefka14
Nováček 2 příspěvky 14.12.17 21:33
Domácí čaj pro kojence

Zdravím jsem novopečená maminka a s mojí malou holčičkou teď začneme s příkrmy.
Chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás míchá doma čaj pro kojence, jelikož nechci používat granulovaný kvůli cukru co obsahuje a ty sypané jsou příšerně drahé. Dočetla jsem se o stránkách kde si ho můžete namíchat, ale neznám poměry bylinek. Děkuji Šárka

Reakce:
bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 14.12.17 21:50

Nemáš někde v blízkosti bylinkářství? Tam mívají namíchané čaje.

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 14.12.17 21:52
baal7513
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 22:18

Recept od maminky - domácí čaj z fenyklovych semínek a nebo jen překvapená kojenecká voda. Čaj ne vždy je nutný..

Netopirek
Echt Kelišová 7974 příspěvků 14.12.17 22:21

Já jsem dělala kmínový čaj (je dobrý na prdíky), jednu čajovou lžičku na hrnek a nebo jen čistou vodu. Jinak za mě je lepší si koupit už hotové čaje. Ve zdravé výživě mají i na průdušky, nachlazení… A myslím, že od 6m můžou i rooibos čaje.

beruska9
Extra třída :D 10755 příspěvků 14.12.17 22:30

Ja bych neexperimentovala s domaci smesi…A kojenec ani zadne caje nutne nepotrebuje, staci cista voda. Pripadne ta fenyklova seminka na brisko. Ale je uplne nejlepsi, kdy se nauci pit cistou vodu.

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 14.12.17 22:40

Mě malý pil vodu od miminka, max čajik(sačkový od hippu) nebo vývar z kmínu. Nejlepší je voda, nám to vydrželo cva do roka :mrgreen: teď už vodu nepije(škoda)

Netopirek
Echt Kelišová 7974 příspěvků 14.12.17 22:45
@niki V píše:
Mě malý pil vodu od miminka, max čajik(sačkový od hippu) nebo vývar z kmínu. Nejlepší je voda, nám to vydrželo cva do roka :mrgreen: teď už vodu nepije(škoda)

To zase přijde. Dvouleťačka už zase pije čistou vodu a osmiletá už zase nepije :zed:

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 14.12.17 22:52

Já bych také neexperimentovala doma. Miminku stačí kojenecká voda (nebo kohoutková převařená, pokud je jinak rozbor ok). Já kupuji od začátku čaje Leros, občas jsou v Kauflandu v akci za 27,90,– a to není tak hrozná cena. Chce to vyčíhnout. Od 4 měsíců mají bylinkový a vařím ho i návštěvám, které si přejí bylinkový čaj :lol:

Alyss1
Závislačka 2871 příspěvků 1 inzerát 15.12.17 06:58

Zbytecne. Staci obycejna voda nebo kdyz uz tak sackovy caj z lekarny krabicku za 30 kc.

sstefka14
Nováček 2 příspěvky 15.12.17 12:01

Moc vám všem děkuji za rady, vyzkouším ty odvárky, doufám že to bude chtít, je dost vybíravá :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >