Láhev pro miminko, která neteče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cherrinka
Povídálka 21 příspěvků 13.12.17 21:34
Lahev pro miminko, která neteče

Ahoj,

Můžete mi poradit? Už mám nervy :D. Hledám kojeneckou lahev na čaj. Mám velkou MAM a ta je dobra, koupila jsem na čaj tu menší s ušima a vždycky se mi podaří ji špatně našroubovat a malou poliju. A to se fakt snažím. Stávalo se mi to i u aventek. Chci lahev na kterou víčko lehce nasadim a zašroubuju. Připadá mi, že se za chvíli opotrebuje a musim ji hodinu štelovat než nasadim. I sauvinex mi to pak dělal. Díky

Příspěvek upraven 13.12.17 v 22:27

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 13.12.17 22:00

@cherrinka neexistuje :lol: mám stejný problém a v noci při krmeni se mi stalo, že mi nějak vyklouzl i ten dudel a polila jsem prcka i sebe a musela jsem ve dvě ráno vytírat :lol: už jsem z těch lahviček zoufalá :lol:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 22:07

Měli jsme Tommee Tippee, nic netklo a stále v TT pokračujeme (netekoucí hrnek i sportovní lahev)

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 13.12.17 22:09

@cherrinka
Po zkušenostech se vším možným, kupují svým příbuzným značku NUK. Opravdu netečou a většina částí se dá mýt v myčce. Dají se k ní sehnat i náhradní díly - syn má spotřebu jeden koncový nástavec za půl roku (prostě to zežvýká). ;)

Ketris
Echt Kelišová 9241 příspěvků 13.12.17 22:13

@Vlaďka 83 To my ho musime menit kazdy mesic :mrgreen: :cert:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 13.12.17 22:21

@Vlaďka 83
Nuk ma dobre sroubovani, ale derava vicka. Neni to omyl, zkratka jsou tam 2 otvory naproti sobe.

cherrinka
Povídálka 21 příspěvků 13.12.17 22:24

@pedigka jak myslíš dve díry ve víčku? Díry by měly byt jen na savičce ne?

@Vlaďka 83 nuk jsem ještě neměla :dance:

cherrinka
Povídálka 21 příspěvků 13.12.17 22:27
@Pavla087 píše:
Měli jsme Tommee Tippee, nic netklo a stále v TT pokračujeme (netekoucí hrnek i sportovní lahev)

Tu mam, šroubuje se dobře, ale když malá pije, tak se ji ta savička jakoby vcucne dovnitř. Musim vytahnout z pusy a ona vyleze.

Potřebuji lahev, kde se dá měnit savička. Malá vezme jen Baby love savičky.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 13.12.17 22:28

@pedigka
Ale těmi otvory to neteče - děravá víčka jsou tam, kde je zevnitř zpomalovač vytékání apod. Ty díry ve vrchním víčku žádnou tekutinu zastavovat nemají - těsní samotná savička.
Upřesňuji - kde je „dudel“, tam není díra, kde je brčko, „ťuplík“ nebo „zůžené pítko“, tam větrací otvory jsou.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 11:28

@cherrinka to se nám nikdy nestalo :lol: a to mám obě děti „odkojený“ na TT :mrgreen:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 11:31

A nerozumim pojem : Potřebuji lahev, kde se dá měnit savička. U TT se dá měnit mají tři druhy 0+, 3+, 6+ a na hustou stravu neboli na kaši.

cherrinka
Povídálka 21 příspěvků 14.12.17 11:34

@Pavla087 no kupuju lahve s širokým hrdlem a dam tam savicku babylove. Ona mi nevezme jinou. :-)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 14.12.17 12:33
@Vlaďka 83 píše:
@pedigka
Ale těmi otvory to neteče - děravá víčka jsou tam, kde je zevnitř zpomalovač vytékání apod. Ty díry ve vrchním víčku žádnou tekutinu zastavovat nemají - těsní samotná savička.
Upřesňuji - kde je „dudel“, tam není díra, kde je brčko, „ťuplík“ nebo „zůžené pítko“, tam větrací otvory jsou.

Ja mam diry u vicek u klasickych (tekoucich) savicek na mleko pro miminka.

cherrinka
Povídálka 21 příspěvků 14.12.17 12:36

@pedigka muzu poprosit fotku?

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 14.12.17 12:58
@pedigka píše:
Ja mam diry u vicek u klasickych (tekoucich) savicek na mleko pro miminka.

A teče ta láhev, když je zavřená? Já kupovala v srpnu nějakou edici 0-6m, kde díra nebyla pro sestřenici.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama