Domácí lymfodrenáž - kde sehnat nepředražený přístroj?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 15.03.18 13:45
Domácí lymfodrenáž

Ahoj, mám problémy s lymfatickým systémem a rozhodla jsem se pořídit si domu přístroj na domácí lymfodrenáž. Nemáte některá nějaký doma? Na netu jsem jich našla hodně od nějakých 70 tisíc až po cca 1000 Kč, což asi nebude stát za moc, hlavně to nemá kalhoty v kuse, takže to nemůže mít kvalitní účinky. Samozřejmě za něj nechci dát 70 tisíc, nepotřebuju profi lékařský přístroj, ale chci, aby to splňovalo to, co potřebuju, tedy rozproudit lymfatický systém, který mi sám o sobě nefunguje dostatečně. Tak jestli někdo dokážete poradit, budu ráda.

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 15.03.18 13:50

Omlouvám se, až tak se v problematice neorientuji. nebylo by lepší jít na to přes radikální úpravu životosprávy + lymfodrenáže nebo lymfatické masáže? Bud od fyzioterapeuta, nebo na kožním :think:

Peruz
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 15.03.18 14:09

Pro lymfu je důležitá i masáž uzlin na tváři a krku před samotným použitím stroje, jinak je to k ničemu.

Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 15.03.18 14:16

Já jsem samozřejmě chodila na lymfodrenáže, ale je to prostě už doživotní záležitost a proto mi přijde lepší si přístroj pořídit domu. Nemusím řešit volný termín, kdy se mi to hodí atd. Mimochodem uvolnění uzlin nám na poprvé ukázali a pak si každý dělal sám, sestřička vždy jen připomenula.

bordeaux-zuzka
Kecalka 132 příspěvků 15.03.18 14:18
@Jolynka píše:
Já jsem samozřejmě chodila na lymfodrenáže, ale je to prostě už doživotní záležitost a proto mi přijde lepší si přístroj pořídit domu. Nemusím řešit volný termín, kdy se mi to hodí atd. Mimochodem uvolnění uzlin nám na poprvé ukázali a pak si každý dělal sám, sestřička vždy jen připomenula.

Dobrý den. Můžu se zeptat, jak se dělá to uvolnění uzlin? Dekuji.

Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 15.03.18 14:34
bistovska
Nováček 3 příspěvky 22.05.18 15:30

Ahoj Jolynko. Máš lymfedém? Já ano. :roll: Tak si můžeme psát, také bych potřebovala ten stoj domů… :mavam: :mavam: :mavam:

84Hana1364
Nováček 2 příspěvky 13.11.18 11:49
mám domácí pristroj

Ahoj holky :D ja mam pristroj a pro domácí výpomoc byl určitě super :potlesk: Nyní ho však uz nepoužívám, asi 2 roky leží ve skrini. :nevim: pokud bystw mwla nektera zajem, rada ho pustim dale :mavam:

84Hana1364
Nováček 2 příspěvky 13.11.18 11:50
domaci přístroj

:mavam: @bistovska ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >