Průběh operace oči, Gemini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

x-marky
Nováček 1 příspěvek 14.03.18 18:32
Průběh operace oči, Gemini

Zdravím, Chtěla jsem se zeptat jak u vás probíhala operace oči u Gemini. Jak dlouho cca jste tam strávili a jestli jste mohli hned po zákroku odejít domů nebo jste tam museli chvíli být na pozorování. Moc díky za všechny odpovědi ;)

Reklama

Reakce:

hospodki
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 14.03.18 19:12

@x-marky sice jsem byla v Lexum, al ne to na jedno brdo. Cca do hodiny a půl mě odoperovali včetně všech vyšetřeni. Pak si mě tak za půl hodiny vyzvedl přítel, protože domu bych sama nedošla. Oči jsou tak podrážděné a tečou slzy, že jsem viděla prd. Doma jsem tak dvě hodiny ležela a kapala na střídačku antibiotika a zvlhčující kapky. Pak už jsem viděla úplně skvěle, jenom jsem měla zatažené závěsy abych měla komfortní pološero. Druhý den jsem na chvíli koukala na televizi, ale jinak fungovala normálně. Dala si 4 dny voraz ( aby se to hojilo a já to moc nedráždily počítačem). První týden v práci jsem moc nedávala hodně svítící obrazovky a dost kapala. Cca do měsíce jsem z nepotřebovala ani kapky na zvlhcebi

cassy
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 19:15

Ahoj, byla jsem v roce 2009 na odstraneni dioptrii na dalku. Samotna operace neprijemna, ale bezbolestna. Manzel me hned vezl domu. Oci nesli otevrit a tekli mi samovolne slzy, sla jsem brzy spat a rano poprve ostre videla vse, co bylo dal jak metr od postele. :mrgreen: Za obe oci 40 tisic a dodnes jsem bez dioptrii - moje nejlepsi investice. Spis lituju, ze jsem se nerozhoupala driv.

Bara04
Kecalka 180 příspěvků 14.03.18 19:25

@x-marky tak od prvního vyšetření pi odchod cca 2,5-3h, obe oci naráz, manzel me odvezl, stavili jsme se na jidlo, doma jsem si 2h pospala ( oci me bolely kdyz byly otevřené, vecer v 7 ksem uz koupala deti, uspavala a psala na telefonu… druhy den uz jsem řídila auto… a pocit je to k nezaplacení
dalsi cerstve info klidne poskytnu :-) byla ksem tam vcera haha

Liamka
Kecalka 172 příspěvků 08.05.18 21:57

@Bara04 prosím tě a to jsi byla v jakém městě? A ty jsi přišla na objednané předoperační vyšetření a rovnou ti nabídli i operaci? Ještě řeším kojení,,jestli to bude ok. Nebo dávají antibiotika?

hospodki
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 09.05.18 09:17
@Liamka píše:
@Bara04 prosím tě a to jsi byla v jakém městě? A ty jsi přišla na objednané předoperační vyšetření a rovnou ti nabídli i operaci? Ještě řeším kojení,,jestli to bude ok. Nebo dávají antibiotika?

Předoperační vyšetření a samotná operace nesmí být v jeden den. Pokud to někdo nabízí, tak ne to neseriózní. Měli by ti před operací změřit dioptrie a tlak ještě jednou jestli nejsou zkreslené výsledky z prvního vyšetření. Občas má člověk unavené oči a může to ovlivnit výsledky. Nechceš si přece nechat odoperovat jiné dioptrie než opravdu Máš. Navíc mas rozkapane a podrážděné oči. Antibiotika jsou jen lokální v kapkách do oka, což se myslím kapalo první den každé dvě hodiny, další dny větší interval a pak umělé slzy jak je třeba, já to kapala snad co půl hodiny. Za dva dny na kontrolu a pak další po týdnu a po měsíci pokud nejsou komplikace.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama