Reklama

Tep srdce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:29
Tep srdce

Ahoj víte jaký máte tep? Já mám třeba po ránu 94-97 úderů za minutu. Nevím jestli to není moc. Máte někdo nějakou zkušnost? V noci slyším jak mi buší srdce a někdy i píská v uších. Díky

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 13.03.18 18:32

Mně taky buší srdce. Mám tachykardii a beru betablokátory. A citelně se mi ulevilo, je to hodně znát. Dojdi si k lékaři.

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 13.03.18 18:37

Nemas nejaky extremne nizky tlak?

Aliana
Povídálka 41 příspěvků 13.03.18 18:43

Mám běžně i kolem 90 úderů, mám k tomu dost nízký tlak, dr. mi řekla, že se to srdce snaží vyrovnat ten nízký tlak zvýšeným tepem..Nic mi na to nedala.. :nevim:

Peťuláková
Kecalka 147 příspěvků 13.03.18 18:45

Já se léčím na vysoký tlak. Někdy bušení srdce slýchávám více, někdy méně. Už jsem si zvykla. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:56

Dneska ráno 92/78 a tep 94, včera 100/84 a tep 97

Alisa30
Kecalka 169 příspěvků 13.03.18 18:58

Já mám taky diagnostikovanou tachykardii, nejvíc 120 úderů/min a tlak 140/90. Beru Corcon Cor, ale i tak mi ráno srdce běží rychleji

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15964 příspěvků 13.03.18 19:08

Dojdi si k lékaři, já měla vysoký tep díky snížené funkci štítné žlázy. Po nasazení Euthyroxu po pár týdnech v pohodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 19:50

Mela jsem zvýšený tep 110-120 bezne i v klidu a vecer mi busilo srce. Vcera jsem se dozvěděla výsledky Mam extrasystolu a tachykardii…na ekg holtru jsem mela v klidovym režimu tep 143max tak mam vasocardin. Jsem ve 20tt a musí mi to dostat léky po 100 tepu jinak hrozí komplikovaný porod a musím na císař protože je to zahul na srdce ten porod. Při prvním jsem kolabovala a to jsem o tomhle problemu nevěděla nebo spis ho neresila.
Prosím o zachování anonymity… P.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 19:51

Doplnim… Mam vasocardin odedneska…stitku mam ok a minerali na srdce také. Tlak mam normální vzdy120/80.
Anonym P.

P.
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 14.03.18 05:59

Já mám taky vyšší tep, hlavně u doktora, to mam i 125…doma mivam kolem 80…kvuli mýmu syndromu bílého pláště jsem uz byla i na ECHU a mela holtera :D ale vse ok.

Uživatel je onlineLucie486
Kecalka 307 příspěvků 14.03.18 06:50

Ja mam taky tachykardii a vyssi TK. Tep bez leku okolo 100, v tehotenstvi i pres 120. Od tehotenstvi az doted pri kojeni beru Vasocardin 3× denne a mam tep tak 65-85. Kdyz sem nervni tak i vic.
Jinak tachykardii muze zpusobit i problem se stitnou zlazou.

P.
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 14.03.18 07:19

Jojo…štítna může tep navysovat…Já mám tsh a jiny odběry v norme..ale urco je fajn si to nechat kdyztak nabrat!

Uživatel je onlineLuska
Kecalka 277 příspěvků 14.03.18 09:19

V pondělí jsem volala na výsledky Holtera, doktorka říkala, že to tam vyšlo kolem 130, přitom když mě měřila tak jsem vždycky měla kolem 100. Mám se objednat na kardiologii nebo internu. ŠŽ žlázu mám přes 20let, autoimunitní a Hypo. Doktor to nijak neřešil, až teď obvodní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama