Lupkání v nose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueFairy
Závislačka 4367 příspěvků 13.03.18 10:38
Lupkání v nose

Hezké dopoledne všem :P

Neví někdo, co může způsobovat takový zvláštní lupající pocit v nose?

Párkrát za den se mi stane, že mě (jen v jedné) nosní dírce tak nepříjemně zašimrá, pár sekund se to stupňuje a pak to lupne jako kdyby tam byla nějaká bublinka a je zas na chvilku klid.
Rýmu nemám a celkově jsem zdravotně fit, na alergie jsem taky nikdy netrpěla :nevim:

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20396 příspěvků 13.03.18 10:52

Co zajít na ORL?

BlueFairy
Závislačka 4367 příspěvků 13.03.18 11:07

@Jančakecalka žiju v zahraničí takže to tu není tak jednoduché jako zajít si na ORL v Česku, bohužel… Proto se ptám tady, kdyby někdo měl podobné zkušenosti

Jančakecalka
Generální žvanilka 20396 příspěvků 13.03.18 11:11

@BlueFairy Neznám nikoho, kdo by se mi o něčem podobným zmínil. Tohle čtu poprvé :nevim:

BlueFairy
Závislačka 4367 příspěvků 13.03.18 11:14

@Jančakecalka přiznám se, že mě Google vyděsil zánětem vedlejších dutin nosních a následně hned punkcí těch dutin, tak jsem se sem přišla trochu uklidnit :lol: snad se někdo najde

Jančakecalka
Generální žvanilka 20396 příspěvků 13.03.18 11:17
@BlueFairy píše:
@Jančakecalka přiznám se, že mě Google vyděsil zánětem vedlejších dutin nosních a následně hned punkcí těch dutin, tak jsem se sem přišla trochu uklidnit :lol: snad se někdo najde

No, tak na to bacha. Známá byla na těch punkcích a byla vyřízená, prý šílená bolest. Doktor jí prej řekl, že měla přijít dřív, že díky tomu se jí to ucpalo všude a musel to čistit dlouho. Zbytečně trpěla.

sinapis.alba
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 13.03.18 11:20

Možná polypy..? :nevim: ty můžou způsobovat spousty věcí, určitě by zvládly i lupání

j141
Povídálka 30 příspěvků 13.03.18 11:29

Mně přesně takto lupe v nose, když mám zánět dutin. Kolikrát to mám i bez rýmy. Zkus předklonit hlavu, jestli tě bude hodně bolet, tak je to ono. A pomůže mi vždycky Otriven, na punkci jsem naštěstí nikdy nemusela. :)

BlueFairy
Závislačka 4367 příspěvků 13.03.18 11:51
@j141 píše:
Mně přesně takto lupe v nose, když mám zánět dutin. Kolikrát to mám i bez rýmy. Zkus předklonit hlavu, jestli tě bude hodně bolet, tak je to ono. A pomůže mi vždycky Otriven, na punkci jsem naštěstí nikdy nemusela. :)

V předklonu to nebolí nějak výrazně, ale cítím tlak jakoby za obočím a v tváři, na ty stejný straně jak to lupani… 8o tak měl asi strejda Google pravdu

@Jančakecalka punkci právě nechci ani kdyby mi měli useknout hlavu, tady u nás jsou lékaři postrach :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama