Reklama

Hodnota bílých krvinek 3.1 - 3.4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 20:45
Hodnota bílých krvinek 3.1 - 3.4

Dobrý den. Obracím se tady na vás s dotazem. Co mohou znamenat hodnoty bílých krvinek u dospělého člověka? Hodnota 3.1 až 3.4
Byla jsem na imunologii a z odběru mi zjistili tuto hodnotu. Měla jsem náběhy na chřipky a tak jsem podstoupila rozbor krve na imunologii. Beru Imunor, cítím se lépe. Ale dnes mi to začalo víc vrtat v hlavě a bojím se co ty hidnoty mohou znamenat. Jde přeci jen o bílé krvinky.
Děkuji za vaše zkušenosti a názory.

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47899 příspěvků 12.03.18 20:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. Obracím se tady na vás s dotazem. Co mohou znamenat hodnoty bílých krvinek u dospělého člověka? Hodnota 3.1 až 3.4
Byla jsem na imunologii a z odběru mi zjistili tuto hodnotu. Měla jsem náběhy na chřipky a tak jsem podstoupila rozbor krve na imunologii. Beru Imunor, cítím se lépe. Ale dnes mi to začalo víc vrtat v hlavě a bojím se co ty hidnoty mohou znamenat. Jde přeci jen o bílé krvinky.

a zbytek obrazu je ok? co diferencál? Jsou nízké lymfocyty nebo neutrofily?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 21:13

@Lama Lama tak to vůbec nevím, takto podrobně to není na papíře rozepsané. Doktorka říkala, že jinak je vše v pořádku. Jen je tam ještě mírná alergie na pelyněk. Nechci si dávat zbytečně brouka do hlavy nebo neusnu :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 21:14

Nenapadlo mě se hned zeptat podrobněji…

Lama Lama
Hvězda diskuse 47899 příspěvků 12.03.18 21:26
@Anonymní píše:
Nenapadlo mě se hned zeptat podrobněji…

no, bez toho to tu nerozšítépnem.

moje prdelky
Závislačka 3612 příspěvků 12.03.18 21:33
@Anonymní píše:

je to mírně snížené, měla by jsi mít nejméně 4. Ale to mohly způsobit ty virozy.

Luska
Kecalka 277 příspěvků 12.03.18 21:43

Já už mám přes 10let málo bílých krvinek…Mam chronickou leukopenii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 17:40

V pátek si budu volat pro výsledky, brali mi znovu krev. Tak se podrobněji zeptám. Holky já vím, že třeba plaší zbytečně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama