Hodnota bílých krvinek 3.1 - 3.4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 20:45
Hodnota bílých krvinek 3.1 - 3.4

Dobrý den. Obracím se tady na vás s dotazem. Co mohou znamenat hodnoty bílých krvinek u dospělého člověka? Hodnota 3.1 až 3.4
Byla jsem na imunologii a z odběru mi zjistili tuto hodnotu. Měla jsem náběhy na chřipky a tak jsem podstoupila rozbor krve na imunologii. Beru Imunor, cítím se lépe. Ale dnes mi to začalo víc vrtat v hlavě a bojím se co ty hidnoty mohou znamenat. Jde přeci jen o bílé krvinky.
Děkuji za vaše zkušenosti a názory.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 46138 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 20:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. Obracím se tady na vás s dotazem. Co mohou znamenat hodnoty bílých krvinek u dospělého člověka? Hodnota 3.1 až 3.4
Byla jsem na imunologii a z odběru mi zjistili tuto hodnotu. Měla jsem náběhy na chřipky a tak jsem podstoupila rozbor krve na imunologii. Beru Imunor, cítím se lépe. Ale dnes mi to začalo víc vrtat v hlavě a bojím se co ty hidnoty mohou znamenat. Jde přeci jen o bílé krvinky.

a zbytek obrazu je ok? co diferencál? Jsou nízké lymfocyty nebo neutrofily?

Anonymní  12.03.18 21:13

@Lama Lama tak to vůbec nevím, takto podrobně to není na papíře rozepsané. Doktorka říkala, že jinak je vše v pořádku. Jen je tam ještě mírná alergie na pelyněk. Nechci si dávat zbytečně brouka do hlavy nebo neusnu :(

Anonymní  12.03.18 21:14

Nenapadlo mě se hned zeptat podrobněji…

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 46138 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 21:26
@Anonymní píše:
Nenapadlo mě se hned zeptat podrobněji…

no, bez toho to tu nerozšítépnem.

moje prdelky
Závislačka 3560 příspěvků 12.03.18 21:33
@Anonymní píše:

je to mírně snížené, měla by jsi mít nejméně 4. Ale to mohly způsobit ty virozy.

Luska
Kecalka 260 příspěvků 12.03.18 21:43

Já už mám přes 10let málo bílých krvinek…Mam chronickou leukopenii.

Anonymní  13.03.18 17:40

V pátek si budu volat pro výsledky, brali mi znovu krev. Tak se podrobněji zeptám. Holky já vím, že třeba plaší zbytečně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Vajíčka k snídani, chia k svačině. Potraviny, které zasytí na dlouho

Hubnete nebo se prostě snažíte udržet si váhu, ale kazí vám to mlsná, která... číst dále >

Reklama