Hodnota bílých krvinek 3.1 - 3.4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 20:45
Hodnota bílých krvinek 3.1 - 3.4

Dobrý den. Obracím se tady na vás s dotazem. Co mohou znamenat hodnoty bílých krvinek u dospělého člověka? Hodnota 3.1 až 3.4
Byla jsem na imunologii a z odběru mi zjistili tuto hodnotu. Měla jsem náběhy na chřipky a tak jsem podstoupila rozbor krve na imunologii. Beru Imunor, cítím se lépe. Ale dnes mi to začalo víc vrtat v hlavě a bojím se co ty hidnoty mohou znamenat. Jde přeci jen o bílé krvinky.
Děkuji za vaše zkušenosti a názory.

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46958 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 20:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. Obracím se tady na vás s dotazem. Co mohou znamenat hodnoty bílých krvinek u dospělého člověka? Hodnota 3.1 až 3.4
Byla jsem na imunologii a z odběru mi zjistili tuto hodnotu. Měla jsem náběhy na chřipky a tak jsem podstoupila rozbor krve na imunologii. Beru Imunor, cítím se lépe. Ale dnes mi to začalo víc vrtat v hlavě a bojím se co ty hidnoty mohou znamenat. Jde přeci jen o bílé krvinky.

a zbytek obrazu je ok? co diferencál? Jsou nízké lymfocyty nebo neutrofily?

Anonymní  12.03.18 21:13

@Lama Lama tak to vůbec nevím, takto podrobně to není na papíře rozepsané. Doktorka říkala, že jinak je vše v pořádku. Jen je tam ještě mírná alergie na pelyněk. Nechci si dávat zbytečně brouka do hlavy nebo neusnu :(

Anonymní  12.03.18 21:14

Nenapadlo mě se hned zeptat podrobněji…

Lama Lama
Hvězda diskuse 46958 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 21:26
@Anonymní píše:
Nenapadlo mě se hned zeptat podrobněji…

no, bez toho to tu nerozšítépnem.

moje prdelky
Závislačka 3592 příspěvků 12.03.18 21:33
@Anonymní píše:

je to mírně snížené, měla by jsi mít nejméně 4. Ale to mohly způsobit ty virozy.

Luska
Kecalka 265 příspěvků 12.03.18 21:43

Já už mám přes 10let málo bílých krvinek…Mam chronickou leukopenii.

Anonymní  13.03.18 17:40

V pátek si budu volat pro výsledky, brali mi znovu krev. Tak se podrobněji zeptám. Holky já vím, že třeba plaší zbytečně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama